Sherlock Holmes - Dörtlerin Esrarı

Sir Arthur Conan Doyle

Sherlock Holmes - Dörtlerin Esrarı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-06-15
YAZAR Sir Arthur Conan Doyle
ISBN 6055642372
DOSYA FORMATI 4,80 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Hindistan’da İngiliz sömürgecilere karşı başlayan büyük isyan sırasında bu karışıklıktan yararlanmak isteyen üç asker ve bir İngiliz Subay, sahibine ölüm getiren büyük hazineye el koyarlar. Bu hazineye sahip olurken başlarına gelecek felaketi kestiremeyen dört ortak, hazineyi daha sonra almak için gizli bir yere saklarlar. Ancak yaşadıkları talihsizlik ve felaketler bu dört ortağı birbirinden ayırır.Daha sonra başkaları da bu hazineden haberdar olur ama uğursuzluk ve ölüm onların da peşini bırakmaz.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Sherlock Holmes - Dörtlerin Esrarı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Sherlock Holmes - Dörtlerin Esrarı.

...›› Sherlock Holmes: Dörtlerin Esrarı ... Sherlock Holmes - Dörtlerin Esrarı | Kitapjo.com ... . yorumsuz. Değerli Sherlock Holmes tutkunları dizimizin beşinci kitabı Dörtlerin Esrarı'nı okurken sizlere keyifli anlar dileriz. Bu gerilim dolu macerada yaşanan korkunç olayların ardındaki sır perdesini Sherlock Holmes ve Doktor VVatson kaldırabilecekler mi acaba?... 8.96 TL. ...gayri resmi dedektifinden başka kim; sırra kadem basmış İngiliz subayının, tek bacaklı adamın, onun çıplak ayaklı yardımcısının, kayıp define sandığının ve "Dörtlerin Esrarı"nı... 8.45 TL. İş Çocuk Klasikleri sürü ... Dörtlerin Esrarı Sherlock Holmes Sir Arthur Conan Doyle ... ... 8.45 TL. İş Çocuk Klasikleri sürüyor: edebiyat tarihinin en ünlü dedektiflerinden Sherlock Holmes'un en çarpıcı maceralarından biri şimdi çok güzel resimlerle çocuklar için. Holmes, davalarında Scotland Yard veya yeri geldiğinde İngiliz Hükümeti adına çalışsa da, bazı durumlarda kendi adaletini kendi sağlama hakkını kendinde görür. Sherlock Holmes - Dörtlerin Esrarı. %30. 11,57 TL. Holmes davalarında Scotland Yard veya yeri geldiğinde İngiliz Hükümeti adına çalışsa da bazı durumlarda kendi adaletini kendi sağlama hakkını... Sherlock Holmes eğildi fakat birden boğulurcasına bir ses çıkararak ayağa kalktı. Bu durum hiç de hoş değil, Watson, dedi. Baskısı tükendi. Sherlock Holmes-Dörtlerin Yemini. Arama kriterlerini değiştir. Dörtlerin Esrarı - Sherlock Holmes. Dörtlerin Esrarı - Sherlock Holmes. Sir Arthur Conan Doyle. Yediveren Yayınları. 2. Dörtlerin İmzası / The Sign Of four (1890). Dörtlerin İmzası, Dörtlerin İşareti, Dörtlerin Esrarı ve Dörtlerin Yemini olarak yayınlanan kitap Sherlock Holmes serisinde okunması gereken ikinci kitaptır. Sir Arthur Conan Doyle. Giovanni Scognamıllo'nun Önsözüyle. "Kötü insanlar sırf ellerinden geldiği için kötülük yaparlar.". -Sherlock Holmes-. Sir Arthur Conan Doyle. İngiliz yazar Sir Arthur Conan Doyle tarafından oluşturulan dedektif Sherlock Holmes, polisiye edebiyatının önemli karakterlerinden birisidir....