Odysseia (Gençler İçin)Odysseus'un Yolculuğu

Rosemary Sutcliff

Odysseia (Gençler İçin)Odysseus'un Yolculuğu
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-06-14
YAZAR Rosemary Sutcliff
ISBN 9751032300
DOSYA FORMATI 4,6 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Homeros’un muhteşem destanı İlyada’da anlattığı Troya kuşatması sona ermiş ve şehir harabeye dönmüştür. Zafer Akhalarındır,ancak cesur savaşçı Odysseus için henüz hiçbir şey bitmemiş, cesaretinin, kararlılığının ve yeteneklerinin sınanacağı bambaşkabir serüven başlamıştır.Bilinmedik rüzgârlarla uzak denizlere sürüklenen Odysseus ve tayfası, kendilerini bir anda korkunç Kykloplar ile mücadeleederken, Kirke’nin büyülerine kapılırken, Sirenler ile Skylla ve Kharybdis’in ölümcül saldırılarıyla boğuşurken bulmuşlardır. Busırada Odysseus’un karısı Penelopeia’nın etrafı kocasının tahtına göz diken taliplerle çevrilmiştir. Gençler için Odysseia, tammetne geçmeden önce okunması gereken, gençler için sadeleştirilmiş ve kısaltılmış muhteşem bir hikâye...Odysseus serüvenlerle geçen yolculuğunun ardından İthake’ye, evine dönebilecek midir?

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Odysseia (Gençler İçin)Odysseus'un Yolculuğu i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Odysseia (Gençler İçin)Odysseus'un Yolculuğu.

...yınları üçrenk yayınları üçgen yayınları kırmızı beyaz ... Odysseia (Gençler İçin) | bkmkitap.com ... ... 10.20 TL. Bu sırada Odysseus'un karısı Penelopeia'nın etrafı kocasının tahtına göz diken taliplerle çevrilmiştir. Gençler için Odysseia, tam metne geçmeden önce okunması gereken, gençler için... Homeros'un İlyada ile Odysseia ve Publius Vergilius Maro'nun Aeneis destanları çocuk ve gençler için Rosa İtalya topraklarına yaptığı yolculuk ve oraya vardıktan sonra Latinlerle girdiği savaş anlatılır. Alış-Veriş Listeme Ekle. Odysseia (Gençler İçin) Odysseus'u ... Gençler İçin Odysseia (Odysseus'un Yolculuğu...)... | Nadir Kitap ... . Alış-Veriş Listeme Ekle. Odysseia (Gençler İçin) Odysseus'un Yolculuğu. Homeros'un muhteşem destanı İlyada'da anlattığı Troya kuşatması sona ermiş ve şehir harabeye dönmüştür. Odysseia Gençler İçin Odysseus'un Yolculuğu-Rosemary Sutcliff-Mandolin Yayınları-Çevirmen Silya Zengilli -Kapak Türü Karton Kapak-Sayfa Sayısı 120 -Basım Yılı 2012. 12 TL. Bu sırada Odysseus'un karısı Penelopeia'nın etrafı kocasının tahtına göz diken taliplerle çevrilmiştir. Gençler için Odysseia tam metne geçmeden önce okunması gereken gençler için... ...Rosemary Sutcliff / Mandolin Yayınları incelemesi, yorumlar, özellikleri, fiyat ve taksit seçenekleri için tıklayın! Odysseia (Gençler İçin). Odysseus'un Yolculuğu. Rosemary Sutcliff / Mandolin Yayınları. 9 TL. Bu sırada Odysseus'un karısı Penelopeia'nın etrafı kocasının tahtına göz diken taliplerle çevrilmiştir. Gençler için Odysseia, tam metne geçmeden önce okunması gereken, gençler için... Ana Sayfa. Edebiyat. Odysseia Gençler İçin Odysseusun Yolculuğu. İlyada Gençler İçin Troya Savaşının Destansı Öyküsü Mandolin Yayınları Rosemary Sutcliff. Rosemary Sutcliff. Homeros'un muhteşem destanı İlyada'da anlattığı Troya kuşatması sona ermiş ve şehir harabeye dönmüştür. Zafer Akhalarındır... 8.28 TL. Bu sırada Odysseus'un karısı Penelopeia'nın etrafı kocasının tahtına göz diken taliplerle çevrilmiştir. Gençler için Odysseia, tam metne geçmeden önce okunması gereken, gençler için......