Ben Ne Zaman Doğdum?

Behiç Ak

Ben Ne Zaman Doğdum?
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-08-19
YAZAR Behiç Ak
ISBN 6059952613
DOSYA FORMATI 3,88 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Ülkemizin çok sevilen çocuk kitabı yazarlarından, mizah ustası Behiç Ak’ın yarattığı “Tombiş Kitaplar” dizisi dört kitaba ulaştı. Benim Bir Karışım, Bizim Tombiş Taştan Hiç Anlamıyor ve Bizim Tombiş Fiyonk Makarnayı Çok Seviyor’un ardından, Ben Ne Zaman Doğdum? yepyeni bir sorunun peşine düşüyor. Her kitapta farklı bir sorunun cevabını arayan Memo ile bu cevapları pek de umursamayan arkadaşı Tombiş, bu kez doğum günlerinin sadece rakamdan ibaret olmadığını, her tarihin içinde saklı öyküleri keşfediyor. Çocukları farklılıklar üzerine düşündüren “Tombiş Kitaplar”, felsefe okumalarının da kapısını aralıyor. Dizi, hem renkli desenleriyle hem de yaratıcı okumalara davet eden öyküleriyle küçük okurlar kadar yetişkinlerin de ilgisini çekiyor. Bir kuşun yumurtadan çıkmasına tanık olan Memo, kendi doğduğu günü merak eder. Annesinin, büyükannesinin, dedesinin, çevresindeki herkesin o güne ilişkin bambaşka anıları vardır! Acaba arkadaşı Tombiş ne hatırlamaktadır?..

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Ben Ne Zaman Doğdum? i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Ben Ne Zaman Doğdum?.

...iş Taştan Hiç Anlamıyor ve Bizim Tombiş Fiyonk Makarnayı Çok Seviyor'un ardından, Ben Ne Zaman Doğdum? yepyeni bir sorunun peşine düşüyor ... Hangi Gün Doğdum? Hızlı Hesaplama | Ben Ne Zaman Doğdum? ... . Behiç Ak. Ülkemizin çok sevilen çocuk kitabı yazarlarından, mizah ustası Behiç Ak'ın yarattığı "Tombiş Kitaplar" dizisi dört kitaba ulaştı. Benim Bir Karışım... En Çok Hesaplanan Sorgular ve Cevapları: 4 Ocak 1881 yılında doğdum. Hangi gün doğdun? = çimen dedi ki: 31 Aralık 2016, 20:00. ben ne güzel cuma doğmuşum. Ben Ne Zaman Doğdum? book. Read reviews from world's l ... Ben Ne Zaman Doğdum Behiç Ak ... . Hangi gün doğdun? = çimen dedi ki: 31 Aralık 2016, 20:00. ben ne güzel cuma doğmuşum. Ben Ne Zaman Doğdum? book. Read reviews from world's largest community for readers. We'd love your help. Let us know what's wrong with this preview of Ben Ne Zaman Doğdum? by Behiç Ak....