Muhtaç Olduğumuz KudretAtatürk

Arslan Bayır

Muhtaç Olduğumuz KudretAtatürk
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2014-11-01
YAZAR Arslan Bayır
ISBN 6058494862
DOSYA FORMATI 7,13 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Uluslararası anlayış ve barış yolunda çaba harcamış üstün bir kişi, olağan üstü bir devrimci, sömürgecilik ve emperyalizme karşı savaşan ilk lider, insan haklarına saygılı dünya barışının öncüsü, insanlar arasında hiçbir renk, din, ırk ayrımı göstermeyen eşsiz devlet adamı, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu……..(1981 Dünya Atatürk Yılı –Unesco kararı 1979)”“Atatürk, toplumda kötümserlik duygularını, derhal yıkan ve ülkede çalışmak için; güçlü, ileri ve mutlu olmak için gereken her şeyi ve gücü hemen çevresine aşılayabilen bir varlıktır. “İsmet İNÖNÜYeni Türkiye’nin birkaç seneye sığdırdığı askeri, siyasi ve idari devrimler çok büyük , çok önemlidir. Bu devrimler siz muhterem öğretmenler, sizin toplum ve düşünce devrimlerinizdeki başarılarınızla pekiştirilecektir. Hiçbir zaman hatırınızdan çıkmasın ki Cumhuriyet sizden, “fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür” nesiller ister.”ATATÜRKMuhtaç olduğumuz kudret “ATATÜRK” kitabı, bir solukta okunabilecek bir başucu kitabı olmakla birlikte; bizlere yaşadığımız bu sancılı süreçte ATATÜRK’Ü ve onunla birlikte bir ulusu ayağa kaldıran devrimleri, neden-sonuç ilişkilerini çözümlüyor. En önemlisi yakın tarihimizde de görebileceğimiz gibi mevcudiyetimizdeki erdemlerin yok edilmeye çalışılırken ATATÜRK tarafından nasıl değerli bir maden gibi ince ince zekice işlendiğini gözler önüne seriyor. 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Muhtaç Olduğumuz KudretAtatürk i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Muhtaç Olduğumuz KudretAtatürk.

...rk Yılı Unesco kararı 1979)". Muhtaç olduğumuz kudret "ATATÜRK" kitabı bir solukta okunabilecek bir başucu kitabı olmakla birlikte; bizlere yaşadığımız bu sancılı süreçte ... Muhtaç Olduğumuz Kudret Atatürk - %23 İndirimli - Arslan Bayır... ... ... 18.75 TL. Muhtaç Olduğumuz Kudret Atatürk-Baygenç Yayıncılık- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. 21.25 TL. Sayın Bayır, ..... "Muhtaç Olduğumuz Kudret Atatürk" adlı yapıtınızın okumasını dün tamamladım. Özellikle İlköğretim ve lise öğrencilerinin çok yararlanaca ... Muhtaç Olduğumuz Kudret Atatürk ... . 21.25 TL. Sayın Bayır, ..... "Muhtaç Olduğumuz Kudret Atatürk" adlı yapıtınızın okumasını dün tamamladım. Özellikle İlköğretim ve lise öğrencilerinin çok yararlanacağı bir kaynak niteliğinde. ...Şair Ahmet Tufan Şentürk İlçe Halk Kütüphanesi Kars Arpaçay İlçe Halk Kütüphanesi Kars Atatürk Çocuk Kütüphanesi Kars. Muhtaç olduğumuz kudret Atatürk Araştırma- inceleme / Arslan Bayır. 19.75 TL. Sayın Bayır, ..... "Muhtaç Olduğumuz Kudret Atatürk" adlı yapıtınızın okumasını dün tamamladım. Özellikle İlköğretim ve lise öğrencilerinin çok yararlanacağı bir kaynak niteliğinde. 19.50 TL. Sayın Bayır, ..... "Muhtaç Olduğumuz Kudret Atatürk" adlı yapıtınızın okumasını dün tamamladım. Özellikle İlköğretim ve lise öğrencilerinin çok yararlanacağı bir kaynak niteliğinde. 20 TL. Sayın Bayır, ..... "Muhtaç Olduğumuz Kudret Atatürk" adlı yapıtınızın okumasını dün tamamladım. Özellikle İlköğretim ve lise öğrencilerinin çok yararlanacağı bir kaynak niteliğinde. 19.25 TL. Sayın Bayır, ..... "Muhtaç Olduğumuz Kudret Atatürk" adlı yapıtınızın okumasını dün tamamladım. Özellikle İlköğretim ve lise öğrencilerinin çok yararlanacağı bir kaynak niteliğinde. Arslan Bayır tarafından kaleme alınan Muhtaç Olduğumuz Kudret Atatürk Pdf İndir isimli 1922 sayfadan oluşan kitap; BAYGENÇ YAYINLARI yayınevinin 3/10/2019 Perşembe tarihinde ve 1. Baskı......