İbrahim’in Kaybettiğini Bulmasıdır

Güray Süngü

İbrahim’in Kaybettiğini Bulmasıdır
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-10-03
YAZAR Güray Süngü
ISBN 6053263470
DOSYA FORMATI 9,3 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

İbrahim bir gün evinden çıkar. Ama çıkamaz. Hiçbir yere gidemez. Bir duvara çarpar gibi kalır olduğu yerde. Bir bekçi, ona çıkışı gösterir. Orası bir eşiktir. İbrahim eşikten geçer. Öğrenir; hayatını kaybetmiştir. Hayatı, Kayıp Hayatlar Bahçesi’ndedir. Aramaya başlar orayı ki bulsun hayatını. Çok uzun sürecektir bu arayış: bir ömür belki. Belki bu romanı okuyan bazı insanlar, İbrahim’in kaybettiği hayatını aradığı bu garip dünyanın fantastik bir dünya olduğunu söyleyecektir.Güray Süngü’nün altıncı romanı İbrahim’in Kaybettiğini Bulmasıdır, bir olgunluk dönemi eseri.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz İbrahim’in Kaybettiğini Bulmasıdır i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap İbrahim’in Kaybettiğini Bulmasıdır.

...üngü'nün Ekim ayının başında İz Yayıncılık'tan çıkan romanı ... İbrahim'in Kaybettiğini Bulmasıdır PDF İndir 🤴 Bedava Kitap İndir... ... . Roman, hayatını kaybeden İbrahim'in hayatını arayış yolculuğunu anlatıyor. ...yedi cihan dolaşıp da bahçesine dönmeden bulamaz. yani aslında bahçede hazine filan yoktur kaybettiğini kabullenmemesi 3 başkalarının kaybettiğini görmek 1 hikaye i ibrahim paşa be ibrahim... Start by marking "İbrahim'in Kaybettiğini Bulmasıdır" as Want to Read Let us know what's wrong with this preview of İbrahim'in Kaybettiğini Bulmasıdır by Güray Süngü. Aramaya başlar orayı ki bulsun hayatını. Çok uzun sürecektir bu a ... Roman - İz Yayıncılık - İbrahim'in Kaybettiğini Bulmasıdır ... . Aramaya başlar orayı ki bulsun hayatını. Çok uzun sürecektir bu arayış: bir ömür belki. Güray Süngü'nün altıncı romanı İbrahim'in Kaybettiğini Bulmasıdır, bir olgunluk dönemi eseri. Bir bekçi, ona çıkışı gösterir. Orası bir eşiktir. İbrahim eşikten geçer. Öğrenir; hayatını kaybetmiştir. dünya olduğunu söyleyecektir.Güray Süngü`nün altıncı romanı İbrahim`in Kaybettiğini Bulmasıdır... Aramaya başlar orayı ki bulsun hayatını. Çok uzun sürecektir bu arayış: bir ömür belki. Güray Süngü'nün altıncı romanı İbrahim'in Kaybettiğini Bulmasıdır, bir olgunluk dönemi eseri. İbrahim İn Kaybettiğini Bulmasıdır, edebiyat - roman kategorisinde 20,18 TL fiyat ve PTT Kargo güvencesiyle. İbrahim in K...