Batman - Kara Şövalye Dönüyor

Frank Miller

Batman - Kara Şövalye Dönüyor
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-09-21
YAZAR Frank Miller
ISBN 6056241789
DOSYA FORMATI 12,5 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Dünya'nın en çok satan Batman Çizgi Romanı.Modern çizgi romancılığın bu şaheseri, karanlık bir dünyayı ve ondan daha da karanlık bir adamı inandırıcı bir şekilde hayata geçiriyor. Yazar/çizer Frank Miller, çinici Klaus Janson ve renklendirmeci Lynn Varley'yle birlikte Kara Şövalye'nin emekliliğinden on sene sonra, yozlaşmış Gotham şehrinin bu yakın gelecek destanında Batman efsanesini yeni baştan oluşturuyor.Suç sokaklarda kol geziyor ve bir zamanlar Batman olan adam hâlâ ebeveynlerinin cinayetinin anılarıyla ızdırap çekiyor. Etrafındaki sivil toplum çökerken, Bruce Wayne'in uzun süredir bastırılmış kanun koruyucu tarafı, kendini mahkûm ettiği prangalardan kurtuluyor.Kara Şövalye gazap aleviyle dönüyor ve yepyeni bir nesilden suçlularla boy ölçüşüyor ve de onların şiddet seviyesine ayak uyduruyor. Kısa süre sonra, bu neslin Robin'i -en az selefleri kadar değerli olduğunu kanıtlayan Carrie Kelley adındaki bir kız- ona katılıyor.Ama Batman ve Robin, yıllarca hapsedilmeleri sonucu kusursuz psikopatlara dönüşen en ölümcül düşmanlarının oluşturduğu tehditle başa çıkabilecekler mi? Daha da önemlisi, süper güçler arasındaki, ilan edilmemiş savaşın -ya da zamanında dünyanın en büyük kahramanları olanların arasındaki çarpışmanın- yaklaşan yansımalarından sağ kurtulabilen olacak mı?İlk kez yayınlanmasının üzerinden on beş yıldan fazla zaman geçmesine rağmen, BATMAN: KARA ŞÖVALYE DÖNÜYOR çizgi romanda anlatılan en etkili hikâyelerden biri ve tartışmasız bir klasik olarak yerini korumaya devam ediyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Batman - Kara Şövalye Dönüyor i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Batman - Kara Şövalye Dönüyor.

...1 saat 16 dakika sürmektedir. Batman: Kara Şövalye Dönüyor filmi tek part HD izlemek isteyenler için filmin IMDb puanı 10 üzerinden 6 ... Batman Kara Şovalye Dönüyor 1-2 Boxset İndir Türkçe Dublaj ... .2'dir. Batman Kara Şövalye Dönüyor 2 - Batman: The Dark Knight Returns, Part 2 Türkçe Dublajlı 720p Filmi Sizler için hazır !! Batman Kara Şövalye Dönüyor 2 720p Kalitesi İzle. Batman Kara Şövalye Dönüyor,Animasyon bölüm 1-2 2012-2013 yapımı Aksiyon severler için 1-2 devamı boxset aksiyon dolu animasyon batman serisini izlemeyenlere öneririz,sitede çizgi... ...KARA ŞÖVALYE DÖNÜYOR, 2. BÖLÜM - BATMAN: THE DARK KNIGHT RETURNS, PART 2 izle Jay Oliva - Batman: The Dark Knight Returns, Part ... Batman Kara Şövalye Dönüyor | Full İzle, Hd İzle, 720P İzle... ... ... ...KARA ŞÖVALYE DÖNÜYOR, 2. BÖLÜM - BATMAN: THE DARK KNIGHT RETURNS, PART 2 izle Jay Oliva - Batman: The Dark Knight Returns, Part 2 İzle, Batman: The Dark Knight Returns... gören kahramanımız.Maskesini takıp ve Pelerinini giyerek.Eskiden olduğu gibi bu suçluları geldikleri yere göndermek için elinden gelen her şeyi yapar.Batman Kara Şövalye Dönüyor... Frank Miller'ın çizimlerini eksiksiz bir şekilde ekrana taşıyan "Batman: Kara Şövalye Dönüyor"un ilk bölümünde Batman'in Gotham'ı sarmış mutant çetesiyle olan savaşına tanıklık ediyoruz....