Adım Adım Başarı

Elçin Kuzucu

Adım Adım Başarı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-03-13
YAZAR Elçin Kuzucu
ISBN 9752124462
DOSYA FORMATI 8,39 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

HEDEFLERİNİZ ULAŞMAK İÇİN ÖNCE KENDİNİZİ TANIYIN. İÇİNİZDE SAKLADIKLARINIZ EN BÜYÜK KILAVUZUNUZ OLABİLİR!Sınavlara, ödevlere, okul ve meslek seçimlerine dair yaşadığımız stresli durumların sadece günümüz insanlarına yönelik olduğunu mu düşünüyorsunuz?BAŞARI kavramı acaba sadece sınavların sonucu mu?Ödevler ve dersler hiç olmasaydı diyor musunuz?“Nasıl başarılı olabilirim?” diyen bir iç sesiniz varsa tümolumsuzlukları fırsata çevirebilirsiniz. Gerçek potansiyelimizi zorlukları yaşarken fark ederiz. Sadece sonuçtaki başarıyı değil, süreçteki düşüncelerinizi de değiştirmeye hazır mısınız?Adım Adım Başarı, gençlere ve onları anlamakta güçlük çeken ebeveynlerine sesleniyor.Başarı, bir ilham işi değildir, bir disiplin meselesidir!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Adım Adım Başarı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Adım Adım Başarı.

...mısınız? Adım Adım Başarı gençlere ve onları anlamakta güçlük çeken ebeveynlerine sesleniyor ... Adım Adım Başarı Projesi - EDULIFE SAMSUN ... . Adım Adım Başarı. Hedefleriniz Ulaşmak İçin Önce Kendinizi Tanıyın. Başarı kavramı acaba sadece sınavların sonucu mu? Ödevler ve dersler hiç olmasaydı diyor musunuz? 102 Takipçi, 10 Takip Edilen, 5 Gönderi - Adım Adım Başarı'in (@adimadimb) Instagram fotoğraflarını ve videolarını gör. Projenin adı: Adım adım başarıya kalecik. PROJENİN AMACI: İlçemiz öğrencilerinin TEOG ve YGS- ... 4.Adım: Başarı Stratejilerinizi Geliştirin ve Bunlara Göre Hayatınızı... ... . Projenin adı: Adım adım başarıya kalecik. PROJENİN AMACI: İlçemiz öğrencilerinin TEOG ve YGS-LYS sınavlarında başarısını arttırarak ilçemizin bu sınavlardaki başarı sıralamasını yükseltmek. ...öğretimsel, sosyal, kültürel ve sportif etkinlikleri yaygınlaştırarak etkili okul ortamları oluşturmak amacıyla Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğünce hazırlanan 'Adım Adım Başarı Projesi' markalaştı. Potansiyel analizinden sonraki adım, kendine bir hayat boyu başarı hedefi koymaktır. 3.Adım: Hayat amaçlarınızı belirleyin. 4.Adım: Başarı stratejilerinizi geliştirin ve bunlara göre hayatınızı planlayın. Samsun Valiliği ve Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen Adım Adım Başarı Projesi'nin Salıpazarı ilçesinde öğrencilere verdiği katkı konuşuldu.Salıpaz...