Karma ÇamaşırhanesiBir Tuhaf Aşk ve Soygun Hikayesi

Ceyhun C. Canbazoğlu

Karma ÇamaşırhanesiBir Tuhaf Aşk ve Soygun Hikayesi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-10-03
YAZAR Ceyhun C. Canbazoğlu
ISBN 6057979308
DOSYA FORMATI 6,38 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Çatıda karavanda yaşayan bir Beyoğlu kaybedeni hikayesi. Gençlik ve müzik dergiciliği kökenli Ceyhun C. Canbazoğlu tarafından kaleme alınan “Karma Çamaşırhanesi” romanı, kırklı yaşlarında dibe vurmuş eski tiyatrocu Tibet karakteri üzerinden eğlenceli bir aşk ve soygun hikayesi anlatıyor. Hikâye, Beyoğlu’nda çatı katındaki karavanında sakin bir yaşam süren Tibet’in yolculuğu esnasında otomobilden attığı sönmemiş sigara izmaritinin neden olduğu kaza ile başlıyor. Olayın ardından neden olduğu zararı ödeyebilmek için arayış içerisindeyken, üstün özellikler atfedilen antik metronomu ele geçirmeye çalışan elit spritüel bir topluluğun içerisinde buluyor, kendi. Aşktan uzun bir zaman önce umudunu tamamen kesmiş olan Tibet’in yaşadığı süreç, onu hayatının en önemli kadınına sürüklüyor. Akıcı anlatımı, sürprizli hikâye kurgusu, derinlikli sıra dışı karakterleri, günümüz kavramlarına göndermeleri ve ironik dili ile eğlenceli bir modernizm eleştirisi. “Karma Çamaşırhanesi”, Ekim 2018 başı itibariyle kitapçılar ve online satışta olacak. Roman’a e-kitap olarak da erişilebilecek.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Karma ÇamaşırhanesiBir Tuhaf Aşk ve Soygun Hikayesi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Karma ÇamaşırhanesiBir Tuhaf Aşk ve Soygun Hikayesi.

...pyurdu.com/kitap/karma-camasirhanesi-amp-bir-tuhaf-ask-ve-soygun-hikayesi/477460 ... Karma Çamaşırhanesi Bir Tuhaf Aşk ve Soygun Hikayesi ... .html. kitap,roman,edebiyat,polisiye,aşk,karma çamaşırhanesi,ceyhun canbazoğlu,yeni film. Karma Çamaşırhanesi Bir Tuhaf Aşk ve Soygun Hikayesi. romanı kırklı yaşlarında dibe vurmuş eski tiyatrocu Tibet karakteri üzerinden eğlenceli bir aşk ve soygun hikayesi anlatıyor. Karma Çamaşırhanesi. tarafından kaleme alınan "Karma Çamaşırhanesi" romanı, kırklı yaşlarında dibe vurmuş eski tiyatrocu Tibet karakteri üzerinden eğlenceli bir aşk ve soygun hikayesi anlatıyor. CİNİUS YAYINLARI tarafından yayınlanan Karma Çamaşırhanesi Bir Tuhaf A ... Karma Çamaşırhanesi (Roman) - Bir Tuhaf Aşk ve Soygun Hikayesi ... . CİNİUS YAYINLARI tarafından yayınlanan Karma Çamaşırhanesi Bir Tuhaf Aşk ve Soygun Roman (yerli) kategorisinde kendisine yer bulan Karma Çamaşırhanesi Bir Tuhaf Aşk ve Soygun... 15.60 TL. ...Canbazoğlu tarafından kaleme alınan "Karma Çamaşırhanesi" romanı kırklı yaşlarında dibe vurmuş eski tiyatrocu Tibet karakteri üzerinden eğlenceli bir aşk ve soygun hikayesi anlatıyor. 15.60 TL. ...Canbazoğlu tarafından kaleme alınan "Karma Çamaşırhanesi" romanı, kırklı yaşlarında dibe vurmuş eski tiyatrocu Tibet karakteri üzerinden eğlenceli bir aşk ve soygun hikayesi anlatıyor. ...yaşlarında dibe vurmuş eski tiyatrocu Tibet karakteri üzerinden eğlenceli bir aşk ve soygun hikayesi anlatıyor. "Karma Çamaşırhanesi", Ekim 2018 başı itibariyle kitapçılar ve online satışta olacak. Karma Çamaşırhanesi (Roman) - Bir Tuhaf Aşk ve Soygun Hikayesi. Kitapyurdu Online Sipariş 15 TL Online Sipariş: www.kitapyurdu.com/kitap/karma-camasirhanesi-amp-bir-tuhaf-ask-ve-soygun-hi.. 20.40 TL. ...Canbazoğlu tarafından kaleme alınan "Karma Çamaşırhanesi" romanı, kırklı yaşlarında dibe vurmuş eski tiyatrocu Tibet karakteri üzerinden eğlenceli bir aşk ve soygun hikayesi anlatıyor. karma çamaşırhanesi roman bir tuhaf aşk ve soygun hikayesi. Download video. ▼ Xem thêm... Loading... 18 TL. ...Canbazoğlu tarafından kaleme alınan "Karma Çamaşırhanesi" romanı, kırklı yaşlarında dibe vurmuş eski tiyatrocu Tibet karakteri üzerinden eğlenceli bir aşk ve soygun hikayesi anlatıyor. ...Canbazoğlu tarafından kaleme alınan "Karma Çamaşırhanesi" romanı, kırklı yaşlarında dibe vurmuş eski tiyatrocu Tibet karakteri üzerinden eğlenceli bir aşk ve soygun hikayesi anlatıyor....