Ahşap Evin Çocukları

Gülsüm Cengiz

Ahşap Evin Çocukları
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-10-08
YAZAR Gülsüm Cengiz
ISBN 6050206524
DOSYA FORMATI 7,65 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Çoğu evler, sokaklar, kentler birbirine benzemez, ama dünyanın neresine giderseniz gidin, çocuklar birbirine benzer. Gülüşleri, ağlayışları, dostlukları, arkadaşlıkları, kavgaları, ufacık şeylerden birbirlerine küsmeleri, gözyaşları içinde gülümseyerek çabucak barışmaları... Neşeli kahkahaları, şakaları, oyundan aldıkları zevk benzer birbirine... O yüzden, ahşap evde yaşayan çocuklar size tanıdık gelecek. Ahşap Evin Çocukları’nda; Zeliha, Zeynep, Umut, Asiye, Okan ve öteki çocukların birbirinden eğlenceli ve heyecanlı öyküleri anlatılıyor. Onların öykülerinde; kendi küçük yaramazlıklarınızı, korkularınızı, sevinçlerinizi, umutlarınızı bulacaksınız. Kim bilir, belki de anlatılanlar sizin öykülerinizdir. Çocukluğun düş dolu güzel günlerini, bu öykülerde yeniden yaşamaya ne dersiniz?

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Ahşap Evin Çocukları i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Ahşap Evin Çocukları.

... aldıkları zevk benzer birbirine...O yüzden, ahşap evde yaşayan çocuklar size tanıdık gelecek ... Ahşap Evin Çocukları - Gülsüm Cengiz Kitapları ... .Ahşap Evin Çocukları'nda; Zeliha, Zeynep, Umut, Asiye... O yüzden, ahşap evde yaşayan çocuklar size tanıdık gelecek. Ahşap Evin Çocukları'nda; Zeliha, Zeynep, Umut, Asiye, Okan ve öteki çocukların birbirinden eğlenceli ve heyecanlı öyküleri anlatılıyor. Ahşap Evin Çocukları''nda; Zeliha, Zeynep, Umut, Asiye, Okan ve öteki çocukların birbirinden eğlenceli ve heyecanlı öyküleri anlatılıyor. Ahşap Evin Çocukları. Gülsüm Cengiz. Morpa Kültür Yayınları. Bu kitap tükenmiştir! Ahşa ... Ahşap Evin Çocukları - Gülsüm Cengiz Fiyatı - Taksit Seçenekleri ... . Ahşap Evin Çocukları. Gülsüm Cengiz. Morpa Kültür Yayınları. Bu kitap tükenmiştir! Ahşap evin her katında yaşayan ailelerin hepsinin, ayrı bir öyküsü vardır. Atatürk'ün zamanı. Ahşap evin çocukları 1. Tek Adım. Sonsuzluk Kıvrımları. By Ada Kaya4 Nisan 2020. Ahşap evin çocukları 1. By mehlikaranaakbay28 Mart 2020. Gülsüm Cengiz. Ahşap Evin Çocukları'nda; Zeliha, Zeynep, Umut, Asiye, Okan ve öteki çocukların birbirinden eğlenceli ve heyecanlı öyküleri anlatılıyor. Ahşap evin her katında yaşayan ailelerin hepsinin, ayrı bir öyküsü vardır. Tıpkı, ahşap evin çocuklarının da ayrı ayrı öyküleri olduğu gibi... Ahşap Evin Çocukları kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Gülsüm Cengiz kitapları ve Morpa Kültür Yayınları baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 6 milyon kitap NadirKitap.com'da. 10.63 TL. Neşeli kahkahaları, şakaları, oyundan aldıkları zevk benzer birbirine... O yüzden, ahşap evde yaşayan çocuklar size tanıdık gelecek. Ahşap Evin Çocukları'nda; Zeliha, Zeynep, Umut, Asiye... 9.63 TL. Neşeli kahkahaları, şakaları, oyundan aldıkları zevk benzer birbirine... O yüzden, ahşap evde yaşayan çocuklar size tanıdık gelecek. Ahşap Evin Çocukları'nda; Zeliha, Zeynep, Umut, Asiye... Ahşap Evin Çocukları hakkında testler, değerlendirmeler, kitabın karakterleri, diğer baskıları ve daha fazlası. Ahşap evin her katında yaşayan ailelerin hepsinin, ayrı b...