Yarım Hurma

Muhammed Veysi Tunç

Yarım Hurma
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-10-04
YAZAR Muhammed Veysi Tunç
ISBN 6059438254
DOSYA FORMATI 11,71 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Yarım hurma “ Adını, Peygamber Efendimiz (Sav)’in hadis-i Şerifinden alıyor.Çağları aşan, mekanlardan taşan, mazeretleri yok eden, zihne yerleşen ve yüreğe işleyen hadis-i şeriflerden…“…Yarım hurma ile de olsa ateş azabından korununuz…”Bu hayat düsturundan sonra infak etmemek mümkün mü?Kayıt dışı hiçbir şey yok, zerre bile olsa ilahi mizanda. Karşımıza çıkar elbet, mahşer meydanında. En büyük iyilik infak edilene değil, edene… Nihayetinde yarım hurma, ateşten kurtuluşa vesile…Sahihve Salih olduğu sürece… İslami bir yaşamı anlamlı kılan temel kavram vedeğerlerimiz hızlı bir değişim ve dönüşüme uğradığı aşikâr.Elinizdeki kitapta zihnimizi ve zihniyetimizi şekillendirenkavramların bir kısmını irdeledik. Bu kavramların hayatımızdaki yansımalarını sorgulamaya çalıştık. Ayrıca yaşadığımız şehirlerle birlikte Suriye, Patani ve Filistin’deki, hatıralarımızın da etkisiyle kitaptan elde edilecek her türlü geliri yetim kardeşlerimize bağışladık. “Yarım Hurma” bu anlam ve amaçlara hizmet etmektedir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Yarım Hurma i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Yarım Hurma.

...e Salih olduğu sürece… ...Yarim mp3 indir cepten müzik dinle - şarkı sözleri oku, Hurma Yarim bedava ücretsiz müzik indir, telefondan cepten şarkı download ... Bedia Akartürk Hurma Yarim Mp3 İndir, Hurma Yarim Müzik İndir Dinle ... . Bedia Akartürk / Hurma Yarim ile ilgili en çok aranan terimler. Karşısında (kendini beklemekte olan) ateşi görür. Ey bu dehşetli güne inanan müminler! Yarım hurma ile de olsa kendinizi ateşten koruyun. Bunu da bulamazsanız güzel bir sözle koruyun." Bir asker uğurlama gecesinde Bahçede Hurma Yarim ve Ninna şarkılarını söyleyen amatör şarkıcı Serkan Nişancı'ya yine amatör dansçılar ve asker yakı ... Bedia Akartürk Hurma Yarim MP3 İndir Müzik Dinle Hurma Yarim... ... ." Bir asker uğurlama gecesinde Bahçede Hurma Yarim ve Ninna şarkılarını söyleyen amatör şarkıcı Serkan Nişancı'ya yine amatör dansçılar ve asker yakınları eşlik ediyor. Karşımıza çıkar elbet mahşer meydanında. En büyük iyilik infak edilene değil edene... Nihayetinde yarım hurma ateşten kurtuluşa vesile...Sahih ve Salih olduğu sürece... Yarım Hurma Derneği, İdlib'deki Müslümanlara 3 tır yardım malzemesi ulaştırdı. Yarım Hurma Derneğinin faaliyetleri hakkında bu numarayı arayabilirsiniz. 0534 625 48 49. 03 Oca Perşembe, 2019 16:53 A+ A-. İlk baskısı Ekim 2018'de piyasaya çıkan Solhanın Sesi Gazetesi Yazarı/Eğitimci Muhammed Veysi Tunç'un 'Yarım Hurma' kitabının ikinci baskısı da piyasaya çıktı. "Yarım hurma"nın mizana yansımasını biz tespit edemeyiz… İlahi ölçekte "yarım hurma" neye tekabül eder, biz nereden bilebiliriz ki? İlahi hesapta hiçbir şey kayıt dışı değil… yarım hurma. Tasadduk ve İnfaka Teşvik. Bu yazı Misafir Kalemler tarihinde yayınlanmış ve Allah'ın yarattığı en güçlü şey ateş dağ infak rüzgar su tasadduk yarım hurma olarak etiketlenmiştir. "Yarım hurma ile olsada kendinizi Cehennem ateşinden koruyun…" ögrendik.Şimdi kalplerinde merhametin,sevginin,sadakatin olmadıgı bir dönemde yarım hurma tanesi inceligine sahip olsak ya… Yarım Hurma Ne Demek? Sosyal Doku Vakfı & Derneği -Web sitelerimiz: l http://www.sosyaldoku.com/ l http://www.sosyaldoku.tv l http://www.fetvameclisi.com l http://www...