Seçme Sanatı

Sheena Iyengar

Seçme Sanatı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-09-30
YAZAR Sheena Iyengar
ISBN 6050204704
DOSYA FORMATI 4,42 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Columbia Üniversitesi profesörü Sheena Iyengar bu kitabında çok etkileyici sorular soruyor: Seçimlerimizi tamamen kendi kişisel özelliklerimize dayanarak mı yaparız yoksa aldığımız kültür mü bize bu seçimleri yaptırır? Neden bazen çıkarlarımıza apaçık şekilde aykırı olan seçimler yaparız? Çevremizde olup bitenler ne ölçüde bizim kontrolümüz altındadır? Seçme ve özgürlük arasında ne tür bir ilişki vardır? Geniş kapsamlı ve ödüllü araştırmalara dayanılarak hazırlanmış Seçme Sanatı karar vermenin keyifli ve güç yanlarına ışık tutuyor ve her kararımızla hayatımızın kalitesini nasıl artırabileceğimizi gösteriyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Seçme Sanatı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Seçme Sanatı.

...t ya da iş seçmek. Seçme özgürlüğü çocuğa verilmiştir ... Seçme Sanatı - Sheena Iyengar Kitapları ... . Geniş kapsamlı ve ödüllü araştırmalara dayanılarak hazırlanmış Seçme Sanatı karar vermenin keyifli ve güç yanlarına ışık tutuyor ve her kararımızla hayatımızın kalitesini nasıl artırabileceğimizi gösteriyor. Sonrası mı? Esasında sütyen seçme yolculuğu hiç bitmez, sadece zorluk derecesi azalır. Sütyen seçmek bir sanat ve her kadının sütyen seçme sanatında başarıya ulaşması gerektiğine inanıyoruz. SEÇME SANATI Değerli dostlarım Seçimlerimizi biz yaptıkta ... Dost Seçme Sanatı ... . SEÇME SANATI Değerli dostlarım Seçimlerimizi biz yaptıktan sonra bizden çıkar, irademiz dahlinde/haricinde şekillenir, yaşama yayılır ve yaşamımızda can bulur. Geniş kapsamlı ve ödüllü araştırmalara dayanılarak hazırlanmış Seçme Sanatı karar vermenin keyifli ve ...