Sağlıklı Yaşam İçin Vazgeçilmeyecek İki Sünnet Misvak ve Hacamat (Cep Boy)

Ömer Muhammed Öztürk

Sağlıklı Yaşam İçin Vazgeçilmeyecek İki Sünnet Misvak ve Hacamat (Cep Boy)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-07-04
YAZAR Ömer Muhammed Öztürk
ISBN 6058748156
DOSYA FORMATI 3,13 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Vâcibe yakın müekked sünnetlerden olan misvak; kullanımı kolay, yan etkisi olmayan ve ağzı temizlemesinin yanı sıra insan sağlığına pek çok faydası bulunan bir bitkidir. Yapılan araştırmalar, bu bitkinin geçmişte olduğu gibi bugün de alternatifsiz bir diş fırçası olma özelliğini koruduğunu göstermektedir. Kitabımızda Misvakın tespit edilebilen 86 faydası anlatılmaktadır.Hacamat ise, günümüzde Almanya’dan Çin’e Malezya’dan Amerika’ya ve Avusturalya’ya kadar birçok ülkede alternatif tıpta en fazla tavsiye edilen tedavi metodlarından biridir. Hacamat, derinin altındaki akıcılığı olmayan pıhtılaşmış, bünyeye zarar veren kirli kanın dışarı atılmasıdır. Vücuttaki fazla kan kalp ve beyin sektelerine, sinirsel rahatsızlıklar, allerji gibi bir çok hastalığa sebeb olmaktadır.Ayrıca hacamatla baş ağrısı, bel ağrısı, diz ağrısı, uyuşukluk, gibi rahatsızlıklar tedavi edilir. İngiliz Nörolog Dr.Henry Head (1861-1940)’e göre deri üstündeki “receptor”lerin iç organlarımızla olan irtibatları sayesinde hacamatla bu organlarımız tedavi edilmektedir.Eserde, önemleri henüz yeterince anlaşılmamış bu iki hazine; bilimsel veriler ve dindeki delilleriyle birlikte anlatılmaktadır.Kitap tamamen renklidir ve görsel anlatıma sahiptir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Sağlıklı Yaşam İçin Vazgeçilmeyecek İki Sünnet Misvak ve Hacamat (Cep Boy) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Sağlıklı Yaşam İçin Vazgeçilmeyecek İki Sünnet Misvak ve Hacamat (Cep Boy).

...îs-i Şerif, Buhârî) "Kan aldırma yollarının en güzeli hacamattır (yahut hacamat sizin en iyi tedavi Cemaatle Kılınan Namazın Fazileti Cep Boy Misvak Neşriyat Ömer Muhammed Öztürk ... Misvak ve Hacamat; Sağlıklı Yaşam İçin Vazgeçilmeyecek İki Sünnet ... . ...İki Sünnet Misvak ve Hacamat (Cep Boy). Ürün Kategorileri. Kitap » İslam » Hadis-Sünnet. "lerin iç organlarımızla olan irtibatları sayesinde hacamatla bu organlarımız tedavi edilmektedir. ...Iki Sunnet Misvak ve Hacamat (Cep Boy). Vacibe yakın muekked sunnetlerden olan misvak; kullanımı ic organlarımızla olan irtibatları sayesinde hacamatla bu organlarımız tedavi edilmekt ... Sağlıklı Yaşam İçin Vazgeçilmeyecek İki Sünnet Misvak ve... ... ...Iki Sunnet Misvak ve Hacamat (Cep Boy). Vacibe yakın muekked sunnetlerden olan misvak; kullanımı ic organlarımızla olan irtibatları sayesinde hacamatla bu organlarımız tedavi edilmektedir. Vâcibe yakın müekked sünnetlerden olan misvak; kullanımı kolay, yan etkisi olmayan ve ağzı temizlemesinin yanı sıra insan sağlığına pek çok faydası bulunan bir bitkidir. Ebu Hüreyre (r.a.)'den rivayet edildiğine göre Resulullah (s.a.v.) şöyle buyurmuştur: "Eğer ümmetime zorluk vermeyecek olsaydım her abdest aldıklarında misvak kullanmalarını emrederdim.". Ebu Hüreyre (r.a.)'den rivayet edildiğine göre Resulullah (s.a.v.) şöyle buyurmuştur: "Eğer ümmetime zorluk vermeyecek olsaydım her abdest aldıklarında misvak kullanmalarını emrederdim.". Ömer Muhammed Öztürk. Misvak Neşriyat Yayınevi. 12,00TL. Sağlıklı Yaşam İçin Vazgeçilmeyecek İki Sünnet Misvak Ve Hacamat. Müşteri Hizmetleri. 8.28 TL. (Hadis-i Şerif, Beyhaki) Ebu Hüreyre (r.a.)'den rivayet edildiğine göre Resulullah (s.a.v.) şöyle buyurmuştur: "Eğer ümmetime zorluk vermeyecek olsaydım her abdest aldıklarında misvak... "Kan aldırma yollarının en güzeli hacamattır (yahut hacamat sizin en iyi tedavi yollarınızdır.)" ). Hadis-i Şerif, Buhari). Sağlıklı Yaşam İçin Vazgeçilmeyecek İki Sünnet Misvak Ve Hacamat Ömer... Ebu Hüreyre (r.a.)'den rivayet edildiğine göre Resulullah (s.a.v.) şöyle buyurmuştur: "Eğer ümmetime zorluk vermeyecek olsaydım her abdest aldıklarında misvak kullanmalarını emrederdim.". Yayıncılık...