Kingdom Come

Mark Waid

Kingdom Come
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-09-21
YAZAR Mark Waid
ISBN 6059155083
DOSYA FORMATI 5,92 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Yirminci yüzyılın son anlarına yaklaşırken, süper kahraman Sıradanadam'dır.Nasıl yaşadığımıza bir bakın: yeryüzünü baştan sona, inanılmaz hızlarda, hayal edilemeyecek kadar kolayca seyahat ediyoruz; gezegenin öteki ucundaki insanlarla istediğimiz anda iletişim kuruyoruz; ekonomiler yönetiyor, çevresel güçler sağlıyor, mucizeler yaratıyoruz. Sadece yüz yıl kadar önceki bir kişi şu anki hayatımıza bakabiliyor olsaydı, bizlerin birer fani olduğumuzu değil de tanrı olduğumuzu düşünürdü. En sıradanımızın bile bir araba, bir elektrik düğmesi ya da bir bankamatikle neler yapabildiğini görse şaşkına dönerdi. Aynı bizim, süper kahramanlara-sanki birer tanrılarmışçasına- baktığımızda olduğu gibi. Kayıp bir yüzyıldan gelen bu kişi, bizim hakkımızda tabii ki yanılabilirdi ama bizim süper kahramanlar hakkında yanılabileceğimizden daha fazla değil.Elinizde tuttuğunuz bu hikayede Mark Waid ve Alex Ross, bizi uygarlık tarihinde bu yer ve zamana getiren gelişimin önü alınamaz ilerlemesine karşı verilecek en uygun tepkinin, bununla sorumlu bir şekilde yüzleşmek olduğunu anlatıyor. Bu yüzleşme mütevazılıkla değil. Kendini bilmeyerek değil. Her şeyin içine sıçmak için tüm gücümüzle uğraşmamıza rağmen gökten inip bunları yoluna sokacak, bizden daha büyük bir güce olan inançla değil. Kim olduğumuzu, nerede olduğumuzu ve neler yapabileceğimizi bilme yükümlülüğümüz var. Yaptığımız şeylerin sonuçlarını kavrayabilmeye ve bunları yapmayı-ya da yapmamayı- bilinçli bir şekilde seçme yükümlülüğümüz var. Kingdom Come işte bunlar hakkında.En iyi süreli seri ve en iyi çizer dalları dahil beş Eisner ve Harvey ödülü sahibi. Dc Comics'in dünyada en çok satan yayınlarından biri.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kingdom Come i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kingdom Come.

...pdate güncellenmiş halde demircinin oğlunu yöneteceğimiz ... Kingdom Come Deliverance Full İndir + DLC Türkçe | Full Program... ... . kingdom come deliverance. şükela: tümü | bugün. kickstarter kampanyası başlamış olan oyundur. Revenge of the Cuman King - Kingdom Come Deliverance Game - Skalitz Activity. Henry buys Geralt's Horse For the Hunt with Hans Capon - Kingdom Come Deliverance Game - The Prey. Kingdom Come Deliverance İndir - Bu sayfada, Kingdom Come Deliverance isimli orta çağ oyununu ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirip oynayabilirsiniz. Kingdom Come: Deliverance RePack от qoob 10 dk Kurulum ( ... Kingdom Come Deliverance İndir - Full Türkçe - Oyun İndir Club - Full... ... . Kingdom Come: Deliverance RePack от qoob 10 dk Kurulum ( 23 gb fps sıkıntılı dostlar gtx 1060 gtx 1070 gtx 1080 digerleri. 13 Şubat 2018'den itibaren 21_260321_23_master sürümüne güncellendi. Kingdom Come Deliverance, Roma topraklarında yolculuğa çıkabileceğin açık dünya temalı bir rol yapma oyunudur. Ailenin intikamını almak için eğitim al. İstilacılara kılıcının tadına baktır. Kingdom Come modelleri, Kingdom Come özellikleri ve markaları en uygun fiyatları ile GittiGidiyor'da. kingdom come. aramanızda 32 adet ürün bulundu. Akıllı Sıralama. Kingdom Come: Deliverance indir - (Direkt indir). Bir demircinin oğlu olan Henry olarak korkunç b...