2016 KPSS Türkçe Ajandası

Kollektif

2016 KPSS Türkçe Ajandası
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-09-21
YAZAR Kollektif
ISBN
DOSYA FORMATI 11,57 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

KPSS’de istediği sonucu alamayan öğretmen adaylarına nedenini sorduk. Siz de KPSS’ye daha önce girdiyseniz lütfen kendinize bu soruyu sorun. Neden istediğiniz sonucu alamadınız? Bize gelen cevapların ortak noktası; konu fazlalığı ve zamanı iyi değerlendirememekti. KPSS genel yetenek, genel kültür, eğitim bilimleri sorularının yanında artık öğretmen alan bilgisi testinin de eklenmesiyle geniş bir konu yelpazesini kapsıyor. Konuların fazlalığı ise zamanı iyi kullanmayı ve programlı çalışmayı zorunlu hâle getiriyor. Biz de Kısayol Yayıncılık olarak KPSS adaylarına günü gününe çalışma programı hazırlayarak 30 günde genel yetenek genel kültürü bitirme fırsatı sunuyoruz. Bu seti hazırlarken konuların en önemli noktaları ele alınmış, çeşitli kısaltmalarla konuların akılda kalıcılığı artırılıp çalışılması kolay hâle getirilmiş ayrıca örneklerle de pekiştirilmiştir. Günde bir ders için ayıracağınız 15-30 dakika sizlere yeterli olacak böylece aynı anda birkaç konuyu ve dersi çalışabileceksiniz. Sizin için özel olarak hazırlanan bu çalışma programını uyguladığınızda 30 günde genel yetenek genel kültüre eksiksiz çalışmış olacaksınız.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz 2016 KPSS Türkçe Ajandası i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap 2016 KPSS Türkçe Ajandası.

... özellikler. Basım Dili Türkçe. Sayfa Sayısı 216 ... KPSS 2016 TÜRKÇE KPSS AJANDASI / Kısayol Yay Kategorisiz... ... . KKISAYOL35269. Hatalı İçerik Bildir. Kısayol Yayınları Kpss 2016 Türkçenin Ajandası Yorumları. KPSS'de istediği sonucu alamayan öğretmen adaylarına nedenini sorduk. Siz de KPSS'ye daha önce girdiyseniz lütfen kendinize bu soruyu sorun. Neden istediğiniz sonucu alamadınız? Not alanında 2016 KPSS Türkçe Ajandası Kollektif PDF İndir indirme alanını göremediyseniz, lütfen altta yazan notu inceleyiniz. Üstteki kitabın PDF dosyası ne yazık ki sitede b ... 2016 KPSS Ajandası Genel Yetenek - Genel Kültür Türkçe - Kolektif... ... . Üstteki kitabın PDF dosyası ne yazık ki sitede bulunmamaktadır. Ad: 2016...