Gençlik ve Cihad / Risaleler 2

Hasan el-Benna

Gençlik ve Cihad / Risaleler 2
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-10-08
YAZAR Hasan el-Benna
ISBN 6052154229
DOSYA FORMATI 11,9 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Ey Gençler!Bir fikir ancak kendisine olan inanç güçlü olduğu, yolunda samimiyetle çalışıldığı, çokça gayret sarf edildiği, uğrunda hiçbir fedakarlıktan kaçınılmadığı zaman başarıya ulaşır. Bu başarının dört temel ilkesi vardır. Bunlar: İman, samimiyet, gayret ve çalışmadır. Bunların dördü de gençlere ait özelliklerdir.İmanın esası canlı bir kalp samimiyetin esası temiz bir ruh gayretin esası kuvvetli bir şuur çalışmanın eası ise canla başla gayret etmektedir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Gençlik ve Cihad / Risaleler 2 i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Gençlik ve Cihad / Risaleler 2.

...çınılmadığı zaman başarıya ulaşır ... Gençlik ve Cihad / Risaleler 2 - Hasan El-Benna : %50 İndirimli ... . Ey Gençler! Bir fikir ancak kendisine olan inanç güçlü olduğu, yolunda samimiyetle çalışıldığı, çokça gayret sarf edildiği, uğrunda hiçbir fedakarlıktan kaçınılmadığı zaman başarıya ulaşır. Alış-Veriş Listeme Ekle. Gençlik ve Cihad / Risaleler 2. 17,50 TL. İslamı Nasıl Anlamalıyız? / Risaleler 4. Not: + Taksit uygulanan kampanyalarda, ek taksit banka tarafından ekstrenize yansıtılacaktır. Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Ad ... Gençlik ve Cihad - Risaleler 2 Hasan El Benna ... . Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Gençlik ve Cihad - Risaleler 2/Hasan EL Benna....