Ah Müzeyyen

Seray Deveciler

Ah Müzeyyen
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-09-22
YAZAR Seray Deveciler
ISBN 6058937970
DOSYA FORMATI 11,28 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Şarkılar Eşliğinde Aşka Yolculuğa Varım Diyenler:• Terk edilip, “Seni Ben Ellerin Olsun Diye Mi Sevdim” diye haykıranlar• Terk edip, “Git, Git, Gitme Dur Ne Olursun” diye iç geçirenler• Ne yani cefasını ben çektim, şimdi sefasını başkası mı çekecek? düşüncesiyle “O masal günü gelinceye kadar susanlar!”• An be an sevgilisini ya da platoniğini sosyal medya hesapla¬rından takip edip “Gün ağarınca boynu bükülenler”• Yıllarca birliktelik yaşayıp “Ne zaman evleneceğiz biz” sorusuyla “Bedeni altüst sarhoş başı dönenler”• Aşkından Leyla, Mecnun Olup “Nefes Bile Almadan” sevenlerİşte bu kitabın her bir sayfasında dibine kadar aşk var. An gelecek sizi bir şarkıyla geç¬mişe gönderecek ân gelecek sizi mutlu sona ulaşmanız için perçinleyecek. Hangimiz bir şarkıda; “Aşk”ı affetmedik? Hangimiz bir şarkıdan aldığımız güçle “Aşk”ı terk etmedik ve hangimiz şarkılarla “Aşka” şerefe demedik? Biz sustuk Sezen, Yıldız, Müzeyyen... Konuş-madı mı?Sevdik, sövdük, delirdik, delirttik. Şimdi kurun masanızı, açın ustaları, karıştırın sayfaları. Bakalım sizin hikayeniz hangi şarkı, hangi satır?O vakit giyilsin pijamalar, yakılsın mumlar çünkü durum bunu gerektirir!“Çok özlenir bazı şeyler. Böyle için akar ya bazen kalbin de çarpar aynı anda işte o duygu çok özlenir mesela. Ya da hiç ummadığın bir anda eline kenetlenen diğer bir elin sıcaklığı.Çok özlenir giydiğin pijamaya atılacak bir kahkaha, şirin terliklerim göstereceğin biri çok özlenir mesela...”

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Ah Müzeyyen i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Ah Müzeyyen.

... vermekteyiz. Cumhuriyet'in simgelerinden, yaşayan en büyük kadın Türk ses sanatçılarımızdan Müzeyyen ablamızın eşsiz yorumuyla geliyor alkış dostları ... Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku İzle ... .Efsa... Müzeyyen 'de Haftasonları Kahvaltı Başlamıştır. Menüyü İncele. © 2020 Müzeyyen Restorant Koşuyolu All rights reserved. ...Onca yılın hatırı var Ah Müzeyyen, Müzeyyen Bir balığım artık yüzemeyen Dibi delik bir şişe içinde Nereye nasıl gidicem ben sensiz Dön Müzeyyen, Müzeyyen Bir balığım artık yüzemeyen Dibi. gözlerini dolduran hırçın acı ne müzeyyen. ne bu özlem. ne bu aşk. bırak artık ellerini sıkmayı. kalbini parçalamayınca hep mı. ah, kalmadı müzeyye ... Ah Müzeyyen Cafe - Büyükçekmece / İstanbul... | Birmilyonnokta ... . gözlerini dolduran hırçın acı ne müzeyyen. ne bu özlem. ne bu aşk. bırak artık ellerini sıkmayı. kalbini parçalamayınca hep mı. ah, kalmadı müzeyyen. bunca insan nasıl kalpsiz yaşıyorsa sıra sende işte. Ah Müzeyyen. Ne zaman kendimi kötü hissetsem yazıya sığınırım ben. Terk edildim; Müzeyyen Senar, Zeki Müren dinledim. Yeri geldi terk ettim; ben sustum Sezen Aksu, Yıldız Tilbe konuştu. Müzeyyen Senar Ah Nideyim Sözleri. Ah nideyim sahn-ı çemen seyrini cananım yok. Ah bir yanımca salınır servi hıramanım yok. Yar yar hayranın olam yar. Dost dost kurbanın olam dost. Cumhuriyet'in simgelerinden, yaşayan en büyük kadın Türk ses sanatçılarımızdan Müzeyyen ablamızın eşsiz yorumuyla geliyor alkış dostları.Efsaneleri unutturmayan, yaşatan site: alkışlarlayaşıyorum. Ah Edip İnlerim - Müzeyyen Senar. Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı Uyarısı sayfasına göz atınız. Senin gelişin: Yapışkan nemin yitişi- cırcırböcekleri komşu sesleri kesilecek- bir esinti,serin, gelecek: bana dokunacak ışıldayarak. #oruçaruoba #olan #kitap #şiir. Melek Krtss. ah müzeyyen. Müzeyyen Senar - Gecenin Matemini Aşkıma Örtüp Sarayım. Müzeyyen Senar - Çubuğum Yok Yol Üstüne Uzatam. Müzeyyen Senar - Yeşil Ördek Gibi. Müzeyyen Senar - Şarap Mahzende Yıllanır. Yani; demem o ki vardır şarkıların bir bildiği. Ne demişti Müzeyyen: "Şarkılar Seni Söyler" Şarkıla.. Ne demişti Müzeyyen: "Şarkılar Seni Söyler". Şarkılar eşliğinde aşka yolculuğa varım diyenler Ah nideyim sahn-ı çemen seyrin...