Hipnoz Neden Yapar ? Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi3. Basamak

Tahir Özakkaş

Hipnoz Neden Yapar ? Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi3. Basamak
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-09-29
YAZAR Tahir Özakkaş
ISBN 6059137201
DOSYA FORMATI 5,90 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu kitapta, Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde yaptığım hipnoz ve hipnoterapi konulu sunumların metinlerini bulabilirsiniz. Konferanslara katılmış olan meslektaşlarıma bilgilerini tazelemek, katılamamış olan meslektaşlarıma ise yararlanmak isteyecekleri bir kaynak sunmak isterim.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Hipnoz Neden Yapar ? Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi3. Basamak i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Hipnoz Neden Yapar ? Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi3. Basamak.

...larak elimizden geldiği kadarıyla Tahir Özakkaş kitaplarından bir tanesi olan Hipnoz Neden Yapar ? Koruma yöntemleri arasında spor yaparken kask/tok kullandırılması, araç içi kemer ve koltuk 2 ... 5-2-5 Hipnoz Uygulamaları Yöntemleri (Hipnoz 2. Basamak-4. Grup)... ... . sayılabilir. Dr. Nuray Çapa Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi, Protetik controversial. KOD 5-2-5\nSayı ve Tür: 1 DVD\nSüre: 0:48\n \nKonu: Hipnoz Uygulamaları Yöntemleri (Hipnoz 2. Basamak-4. Grup)\n\nYer: Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Konferans... Bu kitapta, Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde yaptığım hipnoz ve hipnoterapi konulu sunumla ... Hekimler | Yeditepe Dis Hastanesi ... . Basamak-4. Grup)\n\nYer: Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Konferans... Bu kitapta, Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde yaptığım hipnoz ve hipnoterapi konulu sunumların metinlerini bulabilirsiniz. Konferanslara k.....