Çocuk Kalbi

Edmondo De Amicis

Çocuk Kalbi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2020-02-05
YAZAR Edmondo De Amicis
ISBN 6058085541
DOSYA FORMATI 3,41 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Üçüncü sınıfa giden Enrico bir günlük tutmaya başlar. Bu sınıfta yeni bir öğretmeni, yeni arkadaşları vardır. Enrico kısa sürede sınıftaki her çocuğun farklı bir hikâyesi olduğunu keşfeder. Bazılarının ailesi çok zengin, bazılarının ailesi ise çok fakirdir. Enrico defterine yazdıkça, okulda sadece dersleri değil hayatı da öğrenmeye başladığını fark edecektir. 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Çocuk Kalbi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Çocuk Kalbi.

...tapseç. ÇOCUK KALBİMLE ATATÜRK Do Minör Nihavend Karaoke Md Altyapısı Şarkı Sözü - Продолжительность: 2:05 Aykut ilter Recommended for you ... Çocuk Kalbi Kitap Özeti Kısa - KİTAP ÖZETLERİ ... . Evert Enrico'nun gördüğü çocuk tam da onun sınıf arkadaşı Crossi'dir. Çocuk Kalbi Kitabının Kısa Özeti Hakkındaki Yorumlarınızı Aşağıdaki Yorum Kısmından Bize Yazın. Edmondo De Amicis. Üçüncü sınıfa giden Enrico bir günlük tutmaya başlar. Bu sınıfta yeni bir öğretmeni, yeni arkadaşları vardır. Enrico kısa sürede sınıftaki her çocuğun farklı bir hikâyesi... 7 TL. Bu kitap, yaşları 9 i ... Çocuk Kalbi Edmondo De Amicis - YouTube ... . Bu sınıfta yeni bir öğretmeni, yeni arkadaşları vardır. Enrico kısa sürede sınıftaki her çocuğun farklı bir hikâyesi... 7 TL. Bu kitap, yaşları 9 ile 13 arasında değişen çocuklara ithaf edilmiştir. Bu kitabı okuyun, çocuklar. Eğlenecek ve iyi şeyler öğreneceksiniz. Günümüzde çocuk klasikleri arasında dünyanın en popüler kitaplarından biri de hiç şüphe yok ki Çocuk Kalbi'dir. KİTABIN ADI : Çocuk Kalbi KİTABIN YAZARI : Edmondo De Amicis. minik kalbinizin kanayan yerlerine biraz zaman basınız, yara kabuklarının kendi kendine düşmesini bekleyiniz. zira kalbiniz çocuk kalbi olsa da yaşınızı başınızı aldınız, çocuk gibi yolup tekrar tekrar... Ana Sayfa Okul Çoçuk Kalbi Kitabının Özeti. Bir gün okula giderken atlı tramvay yoluna düşen bir çocuk görür, Robetti adlı bir başka çocuk ise tramvay yoluna düşen çocuğa yardıma çalışırken kendi... Okuyucu Puanı: [ratings results="true"]. Çocuk Kalbi kitap özeti, Çocuk Kalbi kitabının yazarı kimdir? Kitap adı: Çocuk Kalbi / Yazarı: Edmondo De Amicis / Çocuk Kalbi Kitap Sayfa Sayısı: 232. Çocuk Kalbi, dünyanın en sevilen ve en çok okunan çocuk romanlarından biridir. Çocuk Kalbi önemli bir eserdir. Bu eseri bir çocuğa okutmak, ona yapılacak en büyük iyiliktir. Çocuk Kalbi en uygun fiyat ve hızlı kargo seçenekleriyle idefix'te. Hemen Çocuk Kalbi satın alın, indirimli ve avantajlı seçenekleri kaçırmayın! Çocuk Kalbi. 4/5 - 43 Kişi Yorum Yap. Ünlü İtalyan Yazar Edmondo de Amicis tarafından 1886 yılında tamamlanmış olan Çocuk Kalbi, yazarın kendi oğlunun günlüğünden esinlenerek yazılmış ve dünyadaki hemen hemen tüm dillere... ÇOCUK KALBİ ile ilgili, ÇOCUK KALBİ hakkında yazılı bilgi kaynaklarına ulaşın. Çocuk Kalbi, son derece duyg...