Kendini Merak Eden Ağaç

Fatma Hazan Türkkol

Kendini Merak Eden Ağaç
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-10-11
YAZAR Fatma Hazan Türkkol
ISBN 9754738421
DOSYA FORMATI 8,80 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Okuluna, deniz kenarına inen iki yanı ağaç sıralı bir patikadan seke seke giden çocuğun ve nereden geldiğini, ne ağacı olacağını bilmeden yeşermiş bir fidanın arkadaşlığı. Sabırla beklenen günlerin kumrulu, güneşli, kırlangıçlı dostluğunda paylaşılan şey ise su… Bu masalda sesler, renkler, bilgiler ve doğa herkesin. Merak ettikleri bu dünyanın bilgisi de yine hepsinin…“Hâlbuki yine duyulmuş taş, toprak, minik çırpıların üzerinden geçen ayak sesi: “Hışırt hışırt hışı…”Gerisi yok! Bir sessizlik!Güneş bile dönüp bakmış patikaya, kırlangıç yolunu değiştirip gelmiş, kumru sanki de başka bir şeye bakıyormuş gibi yapıp göz ucuyla takip etmiş.Ne olmuş? Bilmiyoruz! Ne olmuş?Çocuk durmuş, kirpiğine değen saçını arkaya itmiş, gözleri ışıl ışıl eğilmiş, herkes dikkat kesilmiş…”

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kendini Merak Eden Ağaç i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kendini Merak Eden Ağaç.

... kitabı. Kendini Merak Eden Ağaç. Yeni ... Kendini Merak Eden Ağaç Fatma Hazan Türkkol ... . 0 - Yorum Ekle. Okuma listeme ekle. TRT Çocuk Dergisi için yazdığı masallarla tanınan Fatma Hazan Türkkol'un ilk çocuk kitabı "Kendini Merak Eden Ağaç"... 9789754738421. 446027. Kendini merak eden ağaç. Beyan yayınları. 7.00. Kendini Merak Eden Ağaç en uygun fiyat ve hızlı kargo seçenekleriyle idefix'te. Kitap Adı: Kendini Merak Eden Ağaç. Yazar: Fatma Hazan Türkkol. Yayınevi: ... Kendini Merak Eden Ağaç - Fatma Hazan Türkkol - Kitap - Epey ... . Yazar: Fatma Hazan Türkkol. Yayınevi: Beyan Yayıncılık. 7 TL. Okuluna deniz kenarına inen patikadan seke seke giden bir çocuk ile nereden geldiğini ne ağacı olacağını bilmeden yeşermiş bir fidanın arkadaşlığının anlatıldığı çocuk kitabı. Fatma Hazan Türkkol. Okuluna, deniz kenarına inen patikadan seke seke giden bir çocuk ile nereden geldiğini, ne ağacı olacağını bilmeden yeşermiş bir fidanın arkadaşlığının anlatıldığı çocuk kitabı. Kendini Merak Eden Ağaç kitabını inceleyin, benzer kitaplarla karşılaştırın, kitap yorumlarını okuyun ve en uygun fiyatı bulun. Kendini Merak Eden Ağaç - Kitap Fiyatları. Ücretsiz Kargo. Anasayfa. %40. Kendini Mera...