Bir Dip Balığının Bazı Günleri

Suna Göktuna

Bir Dip Balığının Bazı Günleri
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-10-09
YAZAR Suna Göktuna
ISBN 6057979520
DOSYA FORMATI 11,34 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Eğitimli genç bir kadın olan Aydan, muhtemelen yaşadığı acı tecrübeleri, travmaları ve bunların sonucu olarak belki de sahip olduğu bazı zihinsel sorunları yüzünden zaman zaman gerçeklik algısını kaybederek, beyninin kapısını açtığı bilinmeyen bir evrenin sınırlarından geçmektedir. Zaman içerisinde günlük hayattaki davranışları gitgide bozulmaya ve gerçeklikle yaşamak yerine gerçeklikte kaybettiklerini hayal aleminde bulmaya odaklanır.Aydan travma sonrası stres bozukluğu yaşıyor olabilir yahut bipolar veya borderline da olabilir. Ve her geçen gün şizofreniye daha da yakınlaşıyordur belki de. Kendisi de durumunun farkındadır ama zaman zaman şüpheye düşmesine sebep olacak pek çok şeyle de karşılaşmaktadır. Hatta bazı farkındalıklarına rağmen o şeylerin peşine takılıp gitmekten kendini alıkoyamaz. Bilhassa kafasındaki çok renkli kaotik dünya, hayatın sıradanlığı ile karşılaştırıldığında çok daha çekici olduğunda.Yer yer Aydan’ın düşünce dünyasındaki karmaşık yapılanmadan dolayı gizemcilik ve bilim kurgu ile iç içe girse de daha çok insan psikolojisinin nasıl işlediği; insanın algısının şekillenmesindeki içsel kontrol ve dış etkenlerin savaşı; toplulukların tarihsel temasları ve bu temaslarıngünümüze etkileri; bireysel ve kamusal amaçlar birbirleriyle çeliştiğinde kişilerin neye göre karar aldığı; hiç akılda olmayan amaçların önceliklenmesi noktasına nasıl gelebildiğimiz; dayatmalarla mücadele edenlerin neden önkoşulsuz bir şekilde birlik olamadıkları ile ilgili ve daha pek çok konuda, pek çok soru sorup yanıt arayan bir hikaye bu.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Bir Dip Balığının Bazı Günleri i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Bir Dip Balığının Bazı Günleri.

...tılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve Bir Dip Balığının Bazı Günleri kitabına benzeyen kitaplar ... En Ucuz Bir Dip Balığının Bazı Günleri - Suna Göktuna Fiyatları ... . Bir Dip Balığının Bazı Günleri, Suna Göktuna tarafından yazılan eser, Cinius Yayınları tarafından yayımlandı. Bir Dip Balığının Bazı Günleri. Yeni. 0 - Yorum Ekle. 1-4 İş Gününde Kargo. Anasayfa Bir Dip Balığının Bazı Günleri. Suna Göktuna. Kargo BEDAVA. Sepete At Hemen Al. %30 Bir Dip Balığının Bazı Günleri Suna Göktuna Cinius Yayınları. Özellikle kışın tüketme ... Bir Dip Balığının Bazı Günleri ... . %30 Bir Dip Balığının Bazı Günleri Suna Göktuna Cinius Yayınları. Özellikle kışın tüketmeye başladığımız bir takım yiyecekler sağlığımızı tehdit edebiliyor. Diyetisyen Emre Uzun, 'bazı dip balıklarında sıklıkla karşılaştığımız yüksek cıva seviyesine dikkat etmek gerekiyor' dedi. Bir Dip Balığının Bazı Günleri. ₺16.85₺25.93. Eğitimli genç bir kadın olan Aydan, muhtemelen yaşadığı acı tecrübeleri, travmaları ve bunların s... R_ad_r0001780093001. 11.76 €. Eğitimli genç bir kadın olan Aydan, muhtemelen yaşadığı acı tecrübeleri, travmaları ve bunların sonuc...