Kanaviçe Motif Serisi 2- Bebek ve Çocuk (400 Yeni Kanaviçe Motifi)

Kollektif

Kanaviçe Motif Serisi 2- Bebek ve Çocuk (400 Yeni Kanaviçe Motifi)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-01-01
YAZAR Kollektif
ISBN 6055647285
DOSYA FORMATI 11,88 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Kanaviçe Motif Serisi adı altında yayına hazırlamış Maria Diaz olduğumuz serinin ikinci kitabı olan Bebek ve Çocukadlı kanaviçe modellerini siz kanaviçe meraklıları ile paylaşmanın heyecanını yaşamaktayız. Bahçe veÇiçekler adlı serinin ilk kitabına göstermiş olduğunuz yoğun ilgiden dolayı yerli yabancı tüm okurlarımızave kanaviçe severlere teşekkürlerimizi sunarız. Bu serinin ilk kitabı Bahçe ve Çiçekler, yurtdışında da ses getirdi.Türkçe’nin yanı sıra Almanca, İngilizce ve Rusça olarak yayınlanarak yabancı kanaviçeciler ile buluşma şansıyakaladı.Şuan elinizde bulunan Kanaviçe Motif Serisi’nin ikinci kitabı olan Bebek ve Çocuk motifleri kitabının da en az ilkkitap kadar ilgi göreceğini ummaktayız. Zira gerek siz okurlarımızdan gelen talep, gerekse de kendi gözlemlerimizneticesinde ve bu alanda ülkemizde neredeyse bir yayın bulunmadığından, serinin ikinci kitabı olarak bu temayı seçmişbulunuyoruz. Bir çocuğa ya da yeni doğan bir bebeğe sunacağınız işlenmiş bir hediye oldukça anlamlı ve değerli olacaktır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kanaviçe Motif Serisi 2- Bebek ve Çocuk (400 Yeni Kanaviçe Motifi) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kanaviçe Motif Serisi 2- Bebek ve Çocuk (400 Yeni Kanaviçe Motifi).

...naviçe Motif Serisi'nin ikinci kitabı olan Bebek ve Çocuk motifleri kitabının da en az ilk kitap kadar ilgi göreceğini ummaktayız ... Kanaviçe Motif Serisi 2- Bebek ve Çocuk (400 Yeni Kanaviçe...) ... . Şuan elinizde bulunan Kanaviçe Motif Serisi'nin ikinci kitabı olan Bebek ve Çocuk motifleri kitabının da en az ilk kitap kadar ilgi göreceğini ummaktayız. El İşleri kategorisinde kendisine yer bulan Kanaviçe Motif Serisi 2- Bebek ve Çocuk tarafından yazılan ve TUVA YAYINCILIK tarafından piyasaya sürülen Kanaviçe Motif Serisi 2- Bebek ve... Şuan elinizde bulunan Kanaviçe Motif Serisinin ikinci kitabı olan Bebek ve Çocuk motifleri kitabının da en az ilk kitap kadar i ... INDIR Kanaviçe Motif Serisi 2- Bebek ve Çocuk (400 Yeni Kanaviçe... ... ... Şuan elinizde bulunan Kanaviçe Motif Serisinin ikinci kitabı olan Bebek ve Çocuk motifleri kitabının da en az ilk kitap kadar ilgi göreceğini ummaktayız. Bebek ve Çocuk - Kanaviçe Motif Serisi 2 400 Yeni Kanaviçe Motifi. Maria Diaz. 15,00 TL. Kanaviçe Motif Serisi adı altında yayına hazırlamış Maria Diaz olduğumuz serinin ikinci kitabı olan Bebek ve Çocuk Yeni Kanaviçe Motifi) pdf kitap Kanaviçe Motif Serisi 2- Bebek ve Çocuk (400... Şuan elinizde bulunan Kanaviçe Motif Serisi'nin ikinci kitabı olan Bebek ve Çocuk motifleri kitabının da en az ilk kitap kadar ilgi göreceğini ummaktayız. Kanaviçe Motif Serisi adı altında yayına hazırlamış Marıa Dıaz olduğumuz serinin ikinci kitabı olan Bebek ve Çocuk adlı kanaviçe modellerini siz kanaviçe meraklıları ile paylaşmanın he...