Red Kit 56 - Mezartaşı Kasabası

Xavier Fauche

Red Kit 56 - Mezartaşı Kasabası
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-06-18
YAZAR Xavier Fauche
ISBN 9750822940
DOSYA FORMATI 5,83 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Yolu, belediye başkanlığı seçim kampanyası sırasında Mezartaşı adlı kasabaya düşen Red Kit, adaylar Clanton ile Earp ve aileleriyle tanışınca seçimlerin hiç de adil olmayacağını anlar. Adalet, yerini bulmak için yine yalnız kovboydan yardım istemekte, bu macerada pek yalnız olmayan kovboyumuz da kollarını sıvamaktadır…Mezartaşı Kasabası, orijinal adıyla O.K.Corral, Eray Canberk’in çevirdiği bir Morris, Fauché ve Adam çalışması. Belediye başkanlığının dürüst ve prensip sahibi adayı Wyatt Earp, kardeşleri Virgil ve Morgan gibi diş hekimi Elitez (gerçek adıyla Olliday) de 1800’lü yıllarda Mezartaşı Kasabası’nda yaşamış gerçek kişiler.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Red Kit 56 - Mezartaşı Kasabası i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Red Kit 56 - Mezartaşı Kasabası.

...t-56: Mezartaşı Kasabası. X.Fauche-E.Adam Yapı Kredi Yayınları ... Red Kit56 Mezartasi Kasabasi - Arama Sonuçları ... . 0.00/5. Tavsiye et Hata bildir Favorilerime Ekle. Red Kit-56: Mezartaşı Kasabası. Alış-Veriş Listeme Ekle. Red Kit 56 - Mezartaşı Kasabası. Mezartaşı Kasabası orijinal adıyla O.K.Corral Eray Canberk'in çevirdiği bir Morris Fauché ve Adam çalışması. Tüm yeni eski yerli yabancı kitapları Nobel Kitap gelişmiş aramasıyla bulabilirsiniz... Sitemizde en son aranan kelime ( red kit sayi 56 mezartasi kasab ... Red Kit 56 Mezartaşı Kasabası En Uygun Fiyatlarla ... ... Sitemizde en son aranan kelime ( red kit sayi 56 mezartasi kasabasi ). Stokta yok. 1. Red Kit 56 - Mezartaşı Kasabası. Yolu, belediye başkanlığı seçim kampanyası sırasında Mezartaşı adlı kasabaya düşen Red Kit, adaylar Clanton ile Earp ve aileleriyle tanışınca seçimlerin hiç de adil... 55. 56. [»] [»»] Toplam 670 / 56. %25. Red Kit-56: Mezartaşı Kasabası. X.Fauche-E.Adam. Yapı Kredi Yayınları. 1. Red Kit-56: Mezartaşı Kasabası. Müşteri Hizmetleri. YENİLER YAZARLAR TÜRLER KONULAR DİZİLER YAYINEVLERİ. YENİLER YAZARLAR KONULAR. TÜRLER....