DevrimTürkiye Halk Kurtuluş Ordusu'nun Kuruluşu ve Kısa Mücadele Öyküsü

A. Tuncer Sümer

DevrimTürkiye Halk Kurtuluş Ordusu'nun Kuruluşu ve Kısa Mücadele Öyküsü
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-02-14
YAZAR A. Tuncer Sümer
ISBN 9755032344
DOSYA FORMATI 6,85 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Yusuf Aslan, Deniz Gezmiş ve Hüseyin İnan artık aramızda degil...Onlar, THKO olarak girişmiş oldukları bağımsızlık ve sosyalizm mücadelesini idam edilerek noktaladılar.Kristal cam gibi saydam, noktasına, virgülüne kadar doğru ve sansürsüz bir dille kaleme alınan bu kitapta, Türkiye Halk Kurtuluş Ordusu'nun kuruluş yıllarını bulacaksınız....Süreci baştan sona yaşayan A. Tuncer Sümer, anlatımını çok sayıda yazılı ve görsel belgeyle destekliyor.Bu kitap devrim sözcüğünün anlamını bilen herkesin kitaplığında olmalı.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz DevrimTürkiye Halk Kurtuluş Ordusu'nun Kuruluşu ve Kısa Mücadele Öyküsü i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap DevrimTürkiye Halk Kurtuluş Ordusu'nun Kuruluşu ve Kısa Mücadele Öyküsü.

....90 TL(KDV dahil) 2 ve daha fazla kitap: 11 ... KitapOkuyorum.com Devrim; Türkiye Halk ve Kurtuluş Ordusu'nun... ... .00 TL... Türkiye Halk Kurtuluş Ordusu" ya da "THKO" (İngilizce|English "People's Liberation Army of Turkey"), Türkiye'de silahlı mücadele veren ilk siyasî örgüttür. Kargo. Fiyat. Devrim-Türkiye Halk Kurtuluş Ordusu'nun Kuruluşu ve Kısa Mücadele Öyküsü. : A.Tuncer Sümer. Devrim Türkiye Halk Kurtuluş Ordusunun Kuruluşu ve Kısa Mücadele Öyküsü Evrim Yayınevi | 9789755032344. ...Kurtuluş Ordusunun Kuruluşu ve Kısa ... Devrim Türkiye Halk Kurtuluş Ordusunun Kuruluşu ve Kısa... ... . ...Kurtuluş Ordusunun Kuruluşu ve Kısa Mücadele Öyküsü. Hüseyin İnan ve Türkiye Halk Kurtuluş Ordusu'na (THKO) fırlayarak yazdıkları destanın öyküsü var elinizde. Sayfa Sayısı: 640. Baskı Yılı: 2013. Dili: Türkçe Yayınevi: Evrim Yayınevi. Kitap Adı: Devrim-Türkiye Halk Kurtuluş Ordusu'nun Kuruluşu ve Kısa Mücadele Öyküsü. ...Halk Kurtuluş Ordusu'Nun...