Uluslararası İlişkiler Kavram ve Olaylar Sözlüğü

Hamit Erdal

Uluslararası İlişkiler Kavram ve Olaylar Sözlüğü
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-01-01
YAZAR Hamit Erdal
ISBN 9944137829
DOSYA FORMATI 9,52 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu alanda Türkiye`de büyük bir açığı kapatacak özgün bir eser Uluslararası İlişkiler ve bu disiplinle ilintili yaklaşık 5.000 kavram,kurum, ilke ve olay Tüm kavram ve olayların İngilizce karşılıkları.* Türkçe İngilizce ve İngilizce Türkçe dizinleriyle kolay kullanım imkanı Türkçe ve ingilizce kısaltmalar Akademisyenler,öğrenciler,hukukçular,girişimciler,gazeteciler,ekonomistler,politikacılar,araştırmacılar,Türkiye`de ve dünyada olup bitenleri takip etmek isteyen herses için başucu kitabı.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Uluslararası İlişkiler Kavram ve Olaylar Sözlüğü i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Uluslararası İlişkiler Kavram ve Olaylar Sözlüğü.

...ar arası ilişkiler sözlüğü, kavram ve olaylar sözlüğü ... Uluslararası İlişkiler Kavram ve Olaylar Sözlüğü - Hamit Erdal ... . Uluslararası İlişkiler Kavram ve Olaylar Sözlüğü. Yeni. Ücretsiz Kargo. ...ve Olaylar Sözlüğü, uluslar arası ilişkiler, uluslar arası ilişkiler sözlüğü, kavram ve olaylar sözlüğü. Ürün Sepetinize Eklendi! Uluslararası İlişkiler Kavram ve Olaylar Sözlüğü. 24,00 TL. 36 TL. Uluslararası İlişkiler Kavram ve Olaylar Sözlüğü, uluslar arası ilişkiler, uluslar arası ilişkiler sözlüğü, kavram ve olaylar sözlüğü. ULUSLARARASI İLİŞKİLER SÖZLÜĞÜ Uluslararası Politika ... Uluslararası İlişkiler Kavram ve Olaylar Sözlüğü Hamit Erdal ... . ULUSLARARASI İLİŞKİLER SÖZLÜĞÜ Uluslararası Politika Uluslararası politika ve uluslararası hukuk alanında farklı sayılabilecek anlamlarda kullanılan kavram. Bir takım olaylar karşısında... Uluslararası İlişkiler Kavram ve Olaylar Sözlüğü kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Hamit Erdal kitapları ve Barış 2012 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 6 milyon kitap NadirKitap.com'da. Anasayfa Kitap Siyaset-Politika Uluslararası Siyaset. Favorilere Ekle. Uluslararası Ilışkıler Kavram Ve Olaylar Sözlüğü. Yorumları oku(0)Toplam Gösterim (8). Kargo. Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Uluslararası İlişkiler Kavram ve Olaylar Sözlüğü. Bu alanda Türkiye`de büyük bir açığı kapatacak özgün bir eser Uluslararası İlişkiler ve bu disiplinle ilintili yaklaşık 5.000 kavram,kurum, ilke ve olay Tüm kavram ve olayların İngilizce karşılıkları.* 23.75 TL. Bu alanda Türkiye`de büyük bir açığı kapatacak özgün bir eser Uluslararası İlişkiler ve bu disiplinle ilintili yaklaşık 5.000 kavram, kurum, ilke ve olay Tüm kavram ve olayların İngilizce... Uluslararası İlişkiler Kavram ve Olaylar Sözlüğü. Yayınevleri: Barış Platin Basın Yayın , Barış Kitap. Uluslararası İlişkiler Kavram ve Olaylar Sözlüğü konusu ile yazarı hakkında bilgi almak ve kitap hakkında yapılan yorumlara göz atmak için hemen tıklayın, indirim fırsatları ile kolayca satın alın. 28 TL. Uluslararası İlişkiler Kavram ve Olaylar ...