Tanzimat'tan Sonra Türkiye'de Yayınlanan Telif ve Tercüme Felsefe Tarihleri

Mehmet Akgün

Tanzimat'tan Sonra Türkiye'de Yayınlanan Telif ve Tercüme Felsefe Tarihleri
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-07-03
YAZAR Mehmet Akgün
ISBN 6054495207
DOSYA FORMATI 5,53 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Tanzimat döneminden itibaren yayınlamnmış olan telif ve tercüme felsefe tarihlerinin tespit edilerek, muhtevalarıyla birlikte verilmesi düşünülmüştür. Gaye, telif ve tercüme olarak bu sahada ne kadar eser bulunduğunu ortaya çıkarmaktır. Böyle bir araştırmanın felsefeyle uğraşan ve bu alanla ilgisi olan meslektaşlarımıza faydalı olacağı muhakkaktır. Çünkü meslektaşlarımız, Tanzimat'tan itibaren 1980 yılına kadar geçen süre içerisinde, hangi felsefe tarihinin, hangi düşünür tarafından yazıldığı konusunda bilgi sahibi olacaklardır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Tanzimat'tan Sonra Türkiye'de Yayınlanan Telif ve Tercüme Felsefe Tarihleri i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Tanzimat'tan Sonra Türkiye'de Yayınlanan Telif ve Tercüme Felsefe Tarihleri.

... yayınlanmış olan telif ve tercüme felsefe tarihlerinin tespit edilerek, muhtevalarıyla birlikte verilmesi düşünülmüştür ... Tanzimat'tan Sonra Türkiye'de Yayınlanan Telif ve Tercüme... ... . Alış-Veriş Listeme Ekle. Tanzimat'tan Sonra Türkiye'de Yayınlanan Telif ve Tercüme Felsefe Tarihleri. Gaye telif ve tercüme olarak bu sahada ne kadar eser bulunduğunu ortaya çıkarmaktır. ...Kişisel Gelişim Kitapfilesi Avantajlı Yayınevleri Politika Siyaset Popüler Bilim Psikoloji Sağlık Tarih. Tanzimat'tan Sonra Türkiye'de Yayınlanan Telif ve Tercüme Felsefe Tarihleri. Mehmet Akgün. Tanzimat döneminden itibaren yayı ... Tanzimat'tan Sonra Türkiye'de Yayınlanan Telif ve Tercüme... ... . Tanzimat'tan Sonra Türkiye'de Yayınlanan Telif ve Tercüme Felsefe Tarihleri. Mehmet Akgün. Tanzimat döneminden itibaren yayınlanmış olan telif ve tercüme felsefe tarihlerinin tespit edilerek, muhtevalarıyla birlikte verilmesi düşünülmüştür. Tanzimat döneminden itibaren yayinlamnmis olan telif ve tercüme felsefe tarihlerinin tespit edilerek, muhtevalariyla birlikte verilmesi düsünülmüstür. Tanzimat döneminden itibaren yayınlanmış olan telif ve tercüme felsefe tarihlerinin tespit edilerek, muhtevalarıyla birlikte verilmesi düşünülmüştür. Yazar. : Mehmet Akgün. Tanzimat'tan Sonra Türkiye'de Yayınlanan Telif ve Tercüme Felsefe Tarihleri. Gaye, telif ve tercüme olarak bu sahada ne kadar eser bulunduğunu ortaya çıkarmaktır....