Aşk Perisi'ne Gözlük

Zerrin Soysal

Aşk Perisi'ne Gözlük
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-06-28
YAZAR Zerrin Soysal
ISBN 9944362344
DOSYA FORMATI 8,63 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Hayat çizgimiz sokaklarda, işyerlerinde, hükümet binalarında değil evlerimizin dört duvarı arasında şekillenir diyen Zerrin Soysal Yedi Gün Duası’ndan sonra bu romanında yine kapalı kapılar ardında yaşanan bir hikâye anlatıyor.Mümtaz'la Nihan'ın işyerinde kesişen yaşamlarından yola çıkarak aşkı ve evliliği sorgulayan bu romanda aşk nedir, ölünceye kadar sürecek bir aşk mümkün müdür, engeller aşkı alevlendirir mi yoksa bitmesine mi neden olur gibi birçok soruya yanıt arayacak, bazılarını bulacaksınız da…Ölümsüz aşklar yaratma düşüyle yatıp kalkan aşk perisi izbe bir düğün salonunda gözüne kestirdiği erkekle kadını birbirine âşık eder. Muhteşem bir çift yarattığını düşünmektedir ancak gözünden kaçan bir ayrıntı vardır: Adamın parmağındaki alyans.“Seni çok özledim.”Nihan elini çekmek istedi, yapamadı. Etrafa bir göz atıp gören var mı diye bakabildi sadece. Mümtaz gözlerinin içine bakmayı sürdürürken omuzlarını dikleştirdi, derin bir soluk aldı.“Benimle evlenir misin?”Yer gök dondu. Sözcükler bir çocuğun elinden kurtulmuş renkli balonlar gibi süzülüp maviliklere karıştı. Avlu baştan aşağı şaşkınlık kesildi. Gözlerini kırpmayı bile unuttu Nihan, bakakaldı.Bu bencil budalayı mı sevdim ben? Korkunç bir şaka olmalı bu. Rüya, kâbus… İşin en kötü yanı “evet” diyeceğimden kuşku duymaması. Bu nasıl bir kendini beğenmişlik? Bu ne küstahlık! Ne demişti Necdet?Ne söyleyeceğinden tümüyle habersiz açtı ağzını. Çiğ bir kahkaha yükseldi boğazından. Ucuz melodramlardan ödünç alınmış garip bir gülüş. Ardından hiç tanımadığı bir ses duydu.“Şaka mı yapıyorsun? Ne işim var senin gibi ihtiyar bir çulsuzla? Evlenecek olsam doğru dürüst birini bulurum.”

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Aşk Perisi'ne Gözlük i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Aşk Perisi'ne Gözlük.

...e gözlük. ara. paylaş. 17 TL. Ölümsüz aşklar yaratma düşüyle yatıp kalkan aşk perisi izbe bir düğün salonunda gözüne kestirdiği erkekle kadını birbirine âşık eder ... Aşk Perisi'ne Gözlük - %5 İndirimli - Zerrin Soysal - Yitik Ülke Yayı ... . 17 TL. Mario Levi yaratıcı yazarlık ve Notos edebiyat atölyelerine katıldı. otos Sözcükler Roman Kahramanları ve Yitik Ülke (www.yitikulke.com) dergilerinde imzasına rastlandı. Aşk Perisi'ne Gözlük... 16 TL. Ölümsüz aşklar yaratma düşüyle yatıp kalkan aşk perisi izbe bir düğün salonunda gözüne kestirdiği erkekle kadını birbirine âşık eder. AŞK PERİSİNE GÖZL ... Aşk Perisine Gözlük - Zerrin Soysal - Satın Al | Pirtukakurdi.com ... .. 16 TL. Ölümsüz aşklar yaratma düşüyle yatıp kalkan aşk perisi izbe bir düğün salonunda gözüne kestirdiği erkekle kadını birbirine âşık eder. AŞK PERİSİNE GÖZLÜK kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. ZERRİN SOYSAL kitapları ve YİTİK ÜLKE 2012 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 6 milyon kitap NadirKitap.com'da. Zerrin Soysal. Hayat çizgimiz sokaklarda, işyerlerinde, hükümet binalarında değil evlerimizin dört duvarı arasında şekillenir diyen Zerrin Soysal Yedi Gün Duası'ndan sonra bu romanında yine kapalı kapılar... i love you parti gözlükleri ile her partiye katılabilirsiniz. Güneş gözlüğü biçiminde olması size havalı bir görünüm kazandıracak. Eğlencenize eğlence katacak. 14.95 TL. Ölümsüz aşklar yaratma düşüyle yatıp kalkan aşk perisi izbe bir düğün salonunda gözüne kestirdiği erkekle kadını birbirine âşık eder. Aşk Perisi'ne Gözl...