7x7 Sudoku 4 (6 Yaş +)

Kollektif

7x7 Sudoku 4 (6 Yaş +)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-10-05
YAZAR Kollektif
ISBN 6055083670
DOSYA FORMATI 9,61 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Çocuklar için sudoku kitaplarımız, rakamlar yerine resimlerden oluşmakta ve eksikleri çocukların oynamayı çok sevdiği çıkartmalarla tamamlanmaktadır. Sudoku mantığına uygun olarak her bir resim, her bir satırda ve her bir sütunda sadece bir kez yer almaktadır. 3 yaş üzeri çocuklar için hazırlanan 4x4 bulmacalar, belli bir temadaki 4 resmin 16 kareye, yerleştirilmesini amaçlar. Kitap, 10 farklı sudoku bulmacasından oluşmakta ve eksiklerin tamamlanacağı çıkartmalar kitabın ortasındaki 2 sayfada bulunmaktadır. Bu yayınla, hem Sudoku’yu çocuklara tanıtmak hem çok sevdikleri çıkartmalarla yeni bir faaliyet alanı yaratmak hem de sistematik düşünme becerilerini geliştirmek hedeflenmiştir. 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz 7x7 Sudoku 4 (6 Yaş +) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap 7x7 Sudoku 4 (6 Yaş +).

...ith all browsers, iPad and Android. Provider of Sudoku puzzles for newspapers and other publications ... Sudoku Oyunu ... . Tool/solver to resolve irregular sudoku 7x7, ie with a 7x7 grid, but with non-square irregular blocks, the rule of rows and columns Example: The content 1 2 5 3 4 6 7 can be pasted in the first box to get. Bir arkadaşına tavsiye et. Çıkartmalı 7X7 Sudoku 6 Yaş+. 6 yaş üzeri çocuklar için hazırlanan 7x7 bulmacalar, belli bir temadaki 7 resmin 49 kareye, yerleştirilmesini amaçlar. 7x7 Sudoku Download. While the symmetrical Sudokus often look more appealing, the generator algori ... 7X7 Sudoku 4 (6 Yaş +) Kollektif ... . 7x7 Sudoku Download. While the symmetrical Sudokus often look more appealing, the generator algorithm can create unordered Sudoku puzzles with slightly more consistent difficulty. 7 €. Sudoku mantığına uygun olarak her bir resim, her bir satırda ve her bir sütunda sadece bir kez yer almaktadır. 6 yaş üzeri çocuklar için hazırlanan 7x7 bulmacalar, belli bir temadaki 7 resmin 49... 6x6 sudoku, free for your enjoyment. 6x6 sudoku work just like a regular sudoku puzzle -- place the numbers such that each appears only once in each row, column, and box. 12.15 TL. Sudoku mantığına uygun olarak her bir resim, her bir satırda ve her bir sütunda sadece bir kez yer almaktadır. 6 yaş üzeri çocuklar için hazırlanan 7x7 bulmacalar, belli bir temadaki 7 resmin... 7X7 Sudoku 3 + 6 Yaş. Stok Kodu:490877. Çocuklar için Sudoku'lar, rakamlar yerine resimlerden oluşmakta ve eksikleri çocukların oynamayı çok sevdiği çıkartmalarla tamamlanmaktadır. Sudoku, bizim tutkumuzdur. :) Bu nedenle Sudoku'yu Mobil olarak da taşıyabilmeniz ve her an oynamaya hazır olması için büyük bir çaba sarf ediyoruz. Sinan Çeçen. 2005 yılında Türkiye'yi Sudoku bulmacaları ile tanıştıran ekip olarak bu güne kadar 11 Sudoku kitabımızla toplamda 300.000'den fazla satışla sizlere en özgün ve kaliteli Sudoku......