Evimizde Bir Uzaylı Var

Nilay Şanlı

Evimizde Bir Uzaylı Var
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-10-10
YAZAR Nilay Şanlı
ISBN 6055648589
DOSYA FORMATI 8,34 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Siz hiçbir uzaylıyla tanıştınız mı? Ben tanıştım. Bu arada ben Mert. 12 yaşındayım.”“Abi, abi. Ben de tanıştım ama.”“Tamam Elif! Poyri’den bahsediyordum, onunla tesadüfen karşılaştık. Üstelik Dünya’ya gizli bir görev için gelmiş. Önce gizli görevini söylemek istemedi fakat sonunda baklayı ağzından çıkardı. O andan itibaren hayatımız çılgın bir maceraya dönüştü.”“Hey, çocuklar benim hakkımda mı konuşuyorsunuz?”“Evet, Poyri. Tüm çocuklar seninle tanışmalı bence.”“Harika olur. Dünyalı çocukları çok sevdim.”“Poyri, tanışmadan önce yüzünü yıkamaya ne dersin? Suratın çikolatadan görünmüyor. Antenlerinde bile var.”“Aaa.. O yüzden Zak-7 ile irtibata geçemiyorum sanırım.”“Babam geliyor Poyri, saklan!”“Görünmez olmak daha kolay.”“Hadi çocuklar yemek hazır.”“Geliyoruz baba.”

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Evimizde Bir Uzaylı Var i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Evimizde Bir Uzaylı Var.

...ederler.Dost bir uzaylı o evi önceden keşfetmiştir ... Evimizde Bir Uzaylı Var ... ... Evimde Uzaylı Var macera ve fantastik filminin konusunda Pearson ailesi tatile çıkacaklardır ve her sürece oldukça dost canlısı bir uzaylı evlerini keşfetmiştir ve yanındaki arkadaşı ile eve yerleşmişlerdir. Evimizde Bir Uzaylı Var Tuhaf Gezegen Zak 7 Nilay Şanlı Dinozor Çocuk 9786055648589 Nilay Şanlı. 6 TL. "Siz hiç bir uzaylıyla tanıştınız mı? Ben tanıştım. Bu arada ben Mert. 12 yaşındayım.". "Abi, abi. Be ... Evimde Uzaylı Var - Aliens in the Attic - Beyazperde.com ... . Bu arada ben Mert. 12 yaşındayım.". "Abi, abi. Ben de tanıştım ama.". "Tamam Elif! Poyri'den bahsediyordum, onunla tesadüfen karşılaştık. ...Var hd izle, Evimde Uzaylı Var türkçe dublaj izle, Pearson ailesinin karşılaştığı sürpriz varlıklar.Tatil yapmak için başka bir şehirdeki evlerine giden Pearson ailesinin sürpriz bir konukları vardı evde... Maket Çocuk Oyun Evi. Tümünü Gör. Arkadaşçıl bir uzaylı o evi ö... olan Evimde Uzaylı Var, fantastik bir aile filmi gibi görünse de, aslında 8-12 yaşa hitap ediyor.Tatil için Maine şehrinde bir ev tutan Pierce ailesi, garip bir aile. Evimizde Bir Uzaylı Var! - 9786055648589 - Okul Öncesi (6 Ay -5 Yaş ) - - 9786055648589 - Dinoz...