Gözyaşı Denizi

İbnu'l-Cevzi

Gözyaşı Denizi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-10-06
YAZAR İbnu'l-Cevzi
ISBN 6058214378
DOSYA FORMATI 11,25 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu eser, ibn-i Cevzi'nin en kıymetli kitsplarından biri olarak kabul edilir. Sabah, akşam türlü fitnelerle dolup taşan günümüz dünyasında,yol gösterici böyle bir esere ne kadar da muhtaciz! İbn-i Cevzi bu eserinde ve diğer eserlerinde, bizleri dünyaya tapma. derecisinde bağlı olmanın zararları konusunda uyaryor. Dünyaya aldanma konusunda örnekler ve bilgiler veriyor. Bizleri gafletten kurtarmak için nasihatlerde bulunuyor. Acilen tevbe etmemiz konusunda bizleri teşvik ediyor. Bu kitap, titiz bir çalışma sonucunda meydana geldi.Her biri diğerinden önemli otuz başlık altında şekillendi. Keyif alacağınızı ve istifade edeceğinizi ümit ediyoruz.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Gözyaşı Denizi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Gözyaşı Denizi.

...rak kabul edilir. Sabah, akşam türlü fitnelerle dolup taşan günümüz dünyasında ... Gözyaşı Denizi Kitap %15 İndirimle Satın Al - Atlas Kitap ... ... gözyaşı denizi'nin (@Noiremare) son kitap incelemeleri, alıntıları, iletileri, okuduğu kitaplar. öyle de güzeldi 03 Ağu 2019 tarihinde katıldı. gözyaşı denizi. Gönderi bildirimlerini aç Gönderiyi akışta gizle. Gözyaşı denizi. Fotoğraf: Yeni Şafak. Adalardan biraz binen oldu, biraz da inen. Feribot ve deniz otobüsleriyle lafta deniz yolculuğu ediliyor -denizi görmeden ne ... Diğer - Geniş Hayal Yayınevi - Gözyaşı Denizi ... . Feribot ve deniz otobüsleriyle lafta deniz yolculuğu ediliyor -denizi görmeden ne kadarsa, o kadar, ediliyor. Şair Hakan Özbay isimli şaire ait Gözyaşı Denizi adlı şiiri okumak için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz. Hakan Özbay adlı şaire ait tüm şiirleri antoloji.com da bulabilirsiniz. The latest Tweets from gözyaşı denizi (@GokyuzundeTek). rüyalarımdan sakındığım sen. Embed Tweet. gözyaşlarımız denizi doğurur mu bize? İmam Ebu'l Ferec İbnu'l Cevzi. Kitap Tanıtımı. Bu eser, ibn-i Cevzi'nin en kıymetli kitaplarindan biri olarak kabul edilir. Sabah, akşam türlü fitnelerle dolup taşan günümüz dünyasında... Gözyaşı Denizi. 18,00₺ Normal Fiyat. 15,84₺İndirimli Fiyat. Gözyaşı Denizi Sufilerin Dünyası. Yazar : Ebu´l- Ferec İbnü´l-Cevzî Yayınevi : Geniş Hayal Yayınları Bu kategorideki tüm ürünler. Bu eser, ibn-i Cevzi'nin en kıymetli kitaplarindan biri olarak kabul edilir. Sabah, akşam türlü fitnelerle dolup taşan günümüz dünyasında, yol gösterici böyle bir esere ne kadar da muhtaciz! Yeniden eskiye Eskiden yeniye İsme göre artan (A->Z) İsme göre azalan (Z->A) Fiyata göre azalan Fiyata göre artan Çok satanlar üstte İlişkiye göre. %23. Gözyaşı Denizi. İmam Ebu'l Ferec İbnu'l Cevzi. Read Gözyaşı Denizi from the story Güç Oyunu by rumeysap0 (ALASKA) with 135 reads.Multi Vanessa ve Leo Vanessa ile birlikte oturduğumuz koltukta huzursuzca kıp... Gözyaşı Denizi. Bu Üründen Toplam: 0 Ad. "Gözyaşı Denizi" için yorum yapan ilk kişi siz olun Cevabı iptal et. Oyunuz. Gözyaşı Denizi Süfilerin Dünyası - Bu eser, ibn-i Cevzi'nin en kıymetli kitaplarindan biri olarak kabul edilir. Gözyaşı Denizi Süfilerin Dünyası. Galeri için Resmi Tıklayın. ...Semazen Doğum Ay Işığı Sevgili Cancağızım Işığa Işıkların Duası Tebessüm Ateş Böcekleri Seninle Gözyaşı Denizi Umut Allah'a Hasret. Gözyaşı Denizi. Albüm Adı: Turkish Sufi Relax Music - Vefa. Gözyaşı Denizi kitabını inceleyin, benzer kitaplarla karşılaştırın, kitap yorumlarını okuyun...