Bat Pat 3 / Tutankamon'un Babaannesi

Roberto Pavanello

Bat Pat 3 / Tutankamon'un Babaannesi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-06-19
YAZAR Roberto Pavanello
ISBN 9753101035
DOSYA FORMATI 4,85 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Kraliçe Tiye’nin bir derdi var: Biricik torunu Tutankamon’un ruhunun huzura kavuşması. Ama bunun için minik Tutankamon’un Senet oyununda babaannesini yenmesi gerekiyor. Kahramanlarımız da ona yardım etmeye karar veriyorlar. Yoksa zavallı kraliçe o mumya haliyle geceleri mezarından kalkıp daha binlerce yıl torununu aramaya devam edecek.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Bat Pat 3 / Tutankamon'un Babaannesi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Bat Pat 3 / Tutankamon'un Babaannesi.

...Tutankamon'un Babaannesi avantajlı fiyatlarıyla hemen satın almak için tıklayın! Bat Pat 3 - Tutankamon'un Babaannesi Hakkında Bilgiler ... Bat Pat 3 / Tutankamon'un Babaannesi - Roberto Pavanello : %22... ... . Türü: Roman-Öykü Kitapları. Stokta Yok. Bat Pat 3 - Tutankamon'un Babaannesi. Yeni. 0 - Yorum Ekle. Her şey, ailece gidilen gezintiden dönerken Bat Pat'in yolda bir mumya görmesiyle başlıyor. Bat Pat 3 - Tutankamon'un Babaannesi - Roberto Pavanello hızlı kargo, uygun fiyat ayrıcalığı ve taksit seçenekleriyle Odakitap.com'dan satın alın! Ama bunun için minik Tutankamon'un Senet oyununda babaannesini yenmesi gerekiyor. Bat Pat 2 : Gece Yarısı Cadıları ... Bat Pat 3 / Tutankamon'un Babaannesi ... .com'dan satın alın! Ama bunun için minik Tutankamon'un Senet oyununda babaannesini yenmesi gerekiyor. Bat Pat 2 : Gece Yarısı Cadıları. Roberto Pavanello. Mavibulut. Bat Pat 3 - Tutankamon'un Babaannesi....