Ordu Tarihinde Olaylar ve İnsanlar

Hikmet Pala

Ordu Tarihinde Olaylar ve İnsanlar
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-09-28
YAZAR Hikmet Pala
ISBN 6059825887
DOSYA FORMATI 10,40 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Sokakların ellerinden öperim, Bana yaşamasını öğretmişlerdi. Dost olsun düşman olsun İnsanlara iyi günler dilerim.” Bu satırların sahibi 1946 yılında, henüz 24 yaşındayken verem hastalığından ölen Zonguldaklı şair Muzaffer Tayyip Uslu'dur. Bir insan yaşadığı şehre ait duygularını bundan daha güzel nasıl ifade edebilir? Muzaffer Tayyip'in ellerinden öptüğü sokaklar Zonguldak'taydı. Bizim tutkuyla bağlı olduğumuz sokaklar ise Ordu'ya aittir. Doğup büyüdüğümüz topraklar gün geçtikçe, ömür ilerledikçe daha büyük anlamlar kazanıyor, insan er ya da geç değerini fark ediyor. Ordu benim içinde yaşamayı öğrendiğim ve eli öpülesi sokakları olan şehrin adıdır. Yeterli olur mu bilmem ama bu şehirden aldıklarımın bir kısmını ona geri verme huzurudur şimdi içimdeki. Ordu şehri, tarihine iki kitapla sunduğum katkıya, yürüdüğüm cadde ve sokaklarında dostlukla verilen selamlarla karşılık veriyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Ordu Tarihinde Olaylar ve İnsanlar i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Ordu Tarihinde Olaylar ve İnsanlar.

...uzaffer Tayyip'in ellerinden öptüğü sokaklar Zonguldak'taydı ... Ordu Tarihinde Olaylar ve İnsanlar Ebook - Ebook İndir Oku ... . Bizim tutkuyla bağlı olduğumuz sokaklar ise Ordu'ya aittir. Hikmet Pala. "Sokakların ellerinden öperim, Bana yaşamasını öğretmişlerdi. Dost olsun düşman olsun İnsanlara iyi günler dilerim.". Bu satırların sahibi 1946 yılında... f.y. Tarih: 26 Şubat 2020 16:02. Yorumu Gönder. Ordu Tarihinde Olaylar ve İnsanlar Serüven Kitap... 29-08-2018/16:09. Düşünmeden alınacak bir kitap. Dost ols ... Ordu Tarihinde Olaylar ve İnsanlar Hikmet Pala ... ... 29-08-2018/16:09. Düşünmeden alınacak bir kitap. Dost olsun düşman olsun İnsanlara iyi günler dilerim." Ordu şehri, tarihine iki kitapla sunduğum katkıya, yürüdüğüm cadde ve sokaklarında dostlukla verilen selamlarla karşılık veriyor. Dost olsun düşman olsun İnsanlara iyi günler dilerim." Ordu şehri tarihine iki kitapla sunduğum katkıya yürüdüğüm cadde ve sokaklarında dostlukla verilen selamlarla karşılık veriyor. Dost olsun düşman olsun İnsanlara iyi günler dilerim." Ordu şehri tarihine iki kitapla sunduğum katkıya yürüdüğüm cadde ve sokaklarında dostlukla verilen selamlarla karşılık veriyor. Ordu şehri, tarihine iki kitapla sunduğum katkıya, yürüdüğüm cadde ve sokaklarında dostlukla verilen selamlarla karşılık veriyor. Ordu Tarihinde Olaylar ve İnsanlar Ebook. Bizim tutkuyla bağlı olduğumuz sokaklar ise Ordu'ya aittir. Doğup büyüdüğümüz topraklar gün geçtikçe, ömür ilerledikçe daha büyük anlamlar kazanıyor, insan er ya da geç değerini fark ediyor....