Çocuk Kalbi

Edmondo De Amicis

Çocuk Kalbi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2020-02-05
YAZAR Edmondo De Amicis
ISBN 6058085541
DOSYA FORMATI 4,98 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Üçüncü sınıfa giden Enrico bir günlük tutmaya başlar. Bu sınıfta yeni bir öğretmeni, yeni arkadaşları vardır. Enrico kısa sürede sınıftaki her çocuğun farklı bir hikâyesi olduğunu keşfeder. Bazılarının ailesi çok zengin, bazılarının ailesi ise çok fakirdir. Enrico defterine yazdıkça, okulda sadece dersleri değil hayatı da öğrenmeye başladığını fark edecektir. 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Çocuk Kalbi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Çocuk Kalbi.

...reneceksiniz. Günümüzde çocuk klasikleri arasında dünyanın en popüler kitaplarından biri de hiç şüphe yok ki Çocuk Kalbi'dir ... Çocuk Kalbi Kitap Özeti Kısa - KİTAP ÖZETLERİ ... . KİTABIN ADI : Çocuk Kalbi KİTABIN YAZARI : Edmondo De Amicis. minik kalbinizin kanayan yerlerine biraz zaman basınız, yara kabuklarının kendi kendine düşmesini bekleyiniz. zira kalbiniz çocuk kalbi olsa da yaşınızı başınızı aldınız, çocuk gibi yolup tekrar tekrar... Ana Sayfa Okul Çoçuk Kalbi Kitabının Özeti. Bir gün okula giderken atlı tramvay yoluna düşen bir çocuk görür, Robetti adl ... Çocuk Kalbi Edmondo De Amicis - YouTube ... ... Ana Sayfa Okul Çoçuk Kalbi Kitabının Özeti. Bir gün okula giderken atlı tramvay yoluna düşen bir çocuk görür, Robetti adlı bir başka çocuk ise tramvay yoluna düşen çocuğa yardıma çalışırken kendi... Okuyucu Puanı: [ratings results="true"]. Çocuk Kalbi kitap özeti, Çocuk Kalbi kitabının yazarı kimdir? Kitap adı: Çocuk Kalbi / Yazarı: Edmondo De Amicis / Çocuk Kalbi Kitap Sayfa Sayısı: 232. Çocuk Kalbi, dünyanın en sevilen ve en çok okunan çocuk romanlarından biridir. Çocuk Kalbi önemli bir eserdir. Bu eseri bir çocuğa okutmak, ona yapılacak en büyük iyiliktir. Çocuk Kalbi en uygun fiyat ve hızlı kargo seçenekleriyle idefix'te. Hemen Çocuk Kalbi satın alın, indirimli ve avantajlı seçenekleri kaçırmayın! Çocuk Kalbi. 4/5 - 43 Kişi Yorum Yap. Ünlü İtalyan Yazar Edmondo de Amicis tarafından 1886 yılında tamamlanmış olan Çocuk Kalbi, yazarın kendi oğlunun günlüğünden esinlenerek yazılmış ve dünyadaki hemen hemen tüm dillere... ÇOCUK KALBİ ile ilgili, ÇOCUK KALBİ hakkında yazılı bilgi kaynaklarına ulaşın. Çocuk Kalbi, son derece duygusal ve eğitici yanı ağır basan bir yapıttır. 3,30 TL +4,90 TL kargoWorld /3 %0Axess /3 %0Satıcıya Git. Çocuk Kalbi. 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedavaStoktaSon güncelleme: 2 dakika önce Amazon Türkiye. Site kullanıcılarının isteği üzerine eklenmiştir, incelemenin devamında özeti okuyabilirsiniz, iyi çalışmalar dileriz. Çocuk Kalbi Edmondo. Çocuk Kalbi Kitap Özeti Edmondo De Amicis. Çocuk kalbi roman özeti, Çocuk Kalbi sayfa sayısı, Çocuk Kalbi eser özeti, Ana fikrini de çıkarabileceğiniz başka yerde olmayan Çocuk Kalbi Kitap özeti 03 Ekim 2013 12:26:50. Beğenmek için Giriş Yapın. Çocuk Kalbi. Çocuk Kalbi adlı eserin, eserden alıntılar ve yazarı Edmondo De AMICIS'in hayatından kesitlerle tanıtılması. Kontu Alexandre DUMAS12-KÜÇÜK kemancı Eleanor h.PORTER13-ÇOCUK kalbi Edmondo De AMICIS14-ÇALINAN taç Mark TWAIN15-DAVID Copperfıeld Charles... Çocuk Kalbi, çocukları geleceğe yani gerçek hayata hazırlamak için yazılmış, minik öykülerden oluşan bir kitaptır. Ailelerin hiç tereddütsüz çocuklarına armağan edebilecekleri bu kitapta, çocuklar; iyiyi... ÇOCUK KALBİ KİTAP ÖZETİ KISA. KİTABIN ÖZETİ. İtalya' da bir mahalle okulunda üçüncü sınıfa yeni başlayan Enrico yeni öğretmeniyle tanışınca ilk başta ondan pek hoşlanmaz. Sayısız film, radyo oyunu ve tiyatroya uyarlanan Çocuk Kalbi, çocuklar için Enri...