Yasak Bilim

J. Douglas Kenyon

Yasak Bilim
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2010-10-01
YAZAR J. Douglas Kenyon
ISBN 6055740139
DOSYA FORMATI 9,78 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Uluslararası çok satan Yasak Tarih adlı eseri takip eden bu kitabında J. Douglas Kenyon, on dokuz araştırmacıya ait kırk iki makalede, geleneksel ve tutucu bilim çevrelerinin her tür kanıta karşın inatla kabul etmek istemedikleri konulara açıklık getiriyor.Yıllardır, bilim camiasının içinde katı materyalist görüş ile spiritüel ve metafizik temelli olarak adlandırılabilecek görüş arasında bir savaş sürüyor. Örneğin Masaru Emoto'nun su molekülleri ile ilgili araştırmaları, fotoğraflarla kanıtlanmasına karşın, tutucu bilim tarafından, insanların ruh hallerinin çevrelerindeki dünyayı etkilemesi olanaksız bulunduğu için reddedilmektedir. Materyalist ya da mutlak şüpheci bilimsel yaklaşım, bir süre sonra eldeki kanıtları bile görmezden gelmeyi ve inanmanın kendisine inanmayı tercih etmektedir.Kenyon, bu cesur derlemesinde, bizlerle katı bilimin reddettiği gerçekleri paylaşmaktadır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Yasak Bilim i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Yasak Bilim.

... adlı eseri takip eden bu kitabında J. Douglas Kenyon, on dokuz araştırmacıya ait kırk iki makalede ... Bilim Adamları, İnsanüstü Yetenekleri Öğreten Yasak Antik Metin... ... ... "YASAK BİLİM". için 24 sonuç bulundu: Sıralama Şekli Bilim ve Gelecek: Aylık Bilim, Kültür, Politika Dergisi, Dosya: Kilisenin 400 Yıllım Yasak Kitaplar Listesi, Sayı: 60 Şubat. Yasak Bilim Kitabının özetini inceleyebilir ve Tamamını PDF olarak indirebilirsiniz.Yasak Bilim Pdf İndir. Kenyon, bu cesur derlemesinde, bizlerle katı bilimin reddettiği gerçekleri paylaşmaktadır. 20.80 T ... Yasak Bilim Pdf İndir ... . Kenyon, bu cesur derlemesinde, bizlerle katı bilimin reddettiği gerçekleri paylaşmaktadır. 20.80 TL'den. Yasak Bilim (ISBN: 9786055740139) Özellikleri, Teknik Detayları. Uluslararası çok satan Yasak Tarih adlı eseri takip eden bu kitabında J. Douglas Kenyon, on dokuz araştırmacıya ait kırk iki... Uluslararası çok satan Yasak Tarih adlı eseri takip eden bu kitabında J. Douglas Kenyon, on dokuz araştırmacıya ait kırk iki makalede, geleneksel ve tutucu bilim çevrelerinin her tür kanıta karşın inatla... Yasak Bilim. Uluslararası çok satan Yasak Tarih adlı eseri takip eden bu kitabında J. Douglas Kenyon, on dokuz araştırmacıya ait kırk iki makalede, geleneksel ve tutucu bilim çevrelerinin her tür... Yasak Bilim Kitabının özetini inceleyebilir ve Tamamını PDF olarak indirebilirsiniz.Yasak Bilim Pdf İndir. Kenyon, bu cesur derlemesinde, bizlerle katı bilimin reddettiği gerçekleri paylaşmaktadır. Yasak Bilim. Marka : Klan Yayınları. Barkod : 9786055740139. Yasak Tarih Klan Yayınları J. Douglas Kenyon. 15.72 TL. Uluslararası çok satan Yasak Tarih adlı eseri takip eden bu kitabında J. Douglas Kenyon, on dokuz araştırmacıya ait kırk iki makalede, geleneksel ve tutucu bilim çevrelerinin her tür kanıta... Uluslararası çok satan Yasak Tarih adlı eseri takip eden bu kitabında J. Douglas Kenyon, on dokuz araştırmacıya ait kırk iki makalede, geleneksel ve tutucu bilim çevrelerinin her tür kanıta ...