Beyin Gücünü Etkili Kullanma Sanatı

Prof. Dr. Sefa Saygılı

Beyin Gücünü Etkili Kullanma Sanatı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-10-28
YAZAR Prof. Dr. Sefa Saygılı
ISBN 6052174531
DOSYA FORMATI 11,10 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Kullanılan organ güçlenir, kullanılmayan zayıflar. Beyin ve hafıza kasları, kol ve bacak kaslarına benzer; spor yapan insanın kasları güçlenir, yapmayanın zayıflar. Beyin öğrendikçe ve hafıza ezberledikçe kuvvetlenir. Beyin sporlarını yapmayanların unutkanlıktan veya zekâ geriliğinden şikâyet hakları yoktur. Herkes daha zeki olabilir, beynini daha verimli kullanabilir. Bunun için zekâ geliştirici etkinliklere önem vermeli ve zihin antrenmanları yapmalı. Özellikle anne, baba ve eğitimciler, çocukların beynini geliştiren en önemli kişilerdir. Bu sebeple zekâ ve hafızayı geliştiren metotları çok iyi bilmeliler. Küçük yaşlarda beyin daha hızlı gelişir ve çok fazla ağları örer. Beynin öğrenme sınırı yok. Allah’ın ilmi sonsuz, insana sınırsız öğrenme kabiliyeti vermiş. Bu kitap, zekâ geliştirme metotları ve hafıza geliştirme egzersizleri anlatıyor. Daha zeki olmak ve çocuğunu daha zeki yetiştirmek isteyenler mutlaka okumalı.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Beyin Gücünü Etkili Kullanma Sanatı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Beyin Gücünü Etkili Kullanma Sanatı.

...nzer; spor yapan insanın kasları güçlenir, yapmayanın zayıflar ... Beyin Gücünü Etkili Kullanma Sanatı | Mirkitap ... . Beyin öğrendikçe ve hafıza ezberledikçe kuvvetlenir. Herkes daha zeki olabilir, beynini daha verimli kullanabilir. Bunun için zekâ geliştirici etkinliklere önem vermeli ve zihin antrenmanları Ürün Sepetinize Eklendi! Beyin Gücünü Etkili Kullanma Sanatı. Prof. Dr. Sefa Saygılı, Ali Erkan Kavaklı. Kullanılan organ güçlenir, kullanılmayan zayıflar. Beyin ve hafıza kasları, kol ve bacak kaslarına benzer; spor ya ... Beyin Gücünü Etkili Kullanma Sanatı - Prof. Dr. Sefa Saygılı ... . Beyin ve hafıza kasları, kol ve bacak kaslarına benzer; spor yapan insanın kasları güçlenir, yapmayanın zayıflar. Beyni verimli kulanmak, başarı ve mutluluğu artırıyor. Beyin Gücünü Etkili Kullanma Sanatı Web sitemizden ücretsiz okuyabileceğiniz bu harika kitabı hala ekleyebilirsiniz. Doç. Dr. Sefa Saygılı/ Ali Erkan Kavaklı NESİL YAYINLARI Yayın Yılı: 2005 262 sayfa Sefa Saygılı _ Beyin Gücünü Etkili Kullanma Sanatı.zip. Beyin, bütünüyle mucize bir organ. Insana Rabbimizin lütfettigi en büyük servet. Herkes hayatta beynini kullanarak basarili oluyor veya beynini kullanmayarak basarisizliga düsüyor. Dr. Sefa Saygili ile birlikte "Beyin Gücünü Etkili Kullanma Sanati" isimli bir kitap kaleme aldik. "Beyni yaratan Allah, beyni kullanma kilavuzu olarak Kur'an'i göndermis." Her şeyi beynimizle öğreniriz. Beyin araştırmaları, hem nasıl öğrendiğimizi … Bizi biz yapan, beynimizi kullanma biçimimizdir. Bizi başarılı ve becerikli yapan her karar beyinde alınır. 18.90 TL. Beyin Gücünü Etkili Kullanma SanatıBeyin Gücünü Etkili Kullanma Sanatı - Kullanılan organ güçlenir, kullanılmayan zayıflar. Bu ürünü, ticari kartınızı kullanarak 9 aya varan taksit seçenekleriyle satın alabilirsiniz. Ticari Kredi Kartı'na taksit fırsatları için tıklayınız. Worldcard. Yüzü dondu ve "Ah, canım" diye düşündüm ve gözlüğünü çıkardı. Onları yere koydu, pasaportumu ters çevirdi, kenara ayırdı ve "Efendim! Bu PDF Beyin Gücünü Etkili Kullanma Sanatı... Beyin G...