Vampir Şövalye 13Vampire Knight

Matsuri Hino

Vampir Şövalye 13Vampire Knight
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-01-11
YAZAR Matsuri Hino
ISBN 6055381516
DOSYA FORMATI 4,97 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Tanınmış bir okul olan yatılı özel Cross Akademisi'nde gündüz ve gece dersleri bir arada bulunuyor. Gündüz derslerine sıradan öğrenciler devam ederken elit bir grup olan gececi öğrencilerin hepsi birer vampir!! Gündüzcüler için vampirlerin varlığı da gece derslerinin gerçek yüzü de kesinlikle bir sır. Bu büyük sırrı iki kişi korumakla görevli, Yuki ve Zero, onlar Akademinin Koruyucuları!! Gece sınıfının sınıf temsilcisi saf kan vampir olan Kaname ise bu önemli görevde Yuki ve Zero’nun en büyük destekçisi.Ori ve bir avcının hayatını kaybetmesinin ardından, yaşanan anlamsız ölümlere bir son vermek isteyen saf kan Yuki harekete geçer. Onu ansızın ortaya çıkaran Toma ailesinin reisinin saldırısından koruyan ise Zero olacaktır!Gerisin geri mânikaneye götürülen Yuki, Kaname’nin kanı sayesinde vampirin geçmişini öğrenir ve vampirlerin atasının devrinde yaşananlarla ilgili gerçekler ortaya çıkar!Manga tutkunlarının merakla beklediği Vampire Knight- Vampir Şövalye, mangayı Türkçe okumak isteyenler için 13. cildiyle raflarda! 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Vampir Şövalye 13Vampire Knight i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Vampir Şövalye 13Vampire Knight.

...leriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz ... Vampire Knight | Netflix ... . 17.85 TL. Manga tutkunlarının merakla beklediği Vampire Knight- Vampir Şövalye, mangayı Türkçe okumak isteyenler için 13. cildiyle raflarda!. Vampire Knight - Vampir Şövalye 13. 15.75. Müşteri Hizmetleri. Vampire Knight. 200818+ 2 SezonDiziler. Cross Academy'de iki öğrencili disiplin kurulu üyeleri, insan sınıfı ve gece vampir sınıfı arasındaki barışı korumakla görevlidir. 13. Vampir Şövalye. 15.75 TL. Manga ... Vampire Knight - Vampir Şövalye 13: Matsuri Hino: Amazon.com.tr ... . 13. Vampir Şövalye. 15.75 TL. Manga tutkunlarının merakla beklediği Vampire Knight- Vampir Şövalye, mangayı Türkçe okumak isteyenler için 13. cildiyle raflarda!...