Mutlu Prens

Oscar Wilde

Mutlu Prens
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-10-31
YAZAR Oscar Wilde
ISBN 6058022812
DOSYA FORMATI 5,87 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Bir akşam minik bir kırlangıç yalnız başına uçuyordu. Bütün arkadaşları altı hafta önce Mısır’a göç etmişti. Ama o, dünyanın en güzel sazıyla biraz daha zaman geçirmek için geride kalmıştı. Derken uzun sütunun üstündeki heykeli gördü.” Usta yazar Oscar Wilde’ın; minik bir kırlangıçla Mutlu Prens’in iyilik, sevgi, paylaşmak, acı, merhamet, arkadaşlık temalarıyla örülmüş ve klasikleşmiş hikâyesi, minik okurlar için Günberk Gülderen tarafından dilimize uyarlandı ve resimlendi!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Mutlu Prens i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Mutlu Prens.

...s'in heykeli ile karşılaşır. Mutlu Prens isimli eserin konusu şu şekildedir Mutlu Prens isimli eserin özeti şu şekildedir: Kırlangıç en sevdiği yerlerden biri olan prens heykelinin dibinde bir gece vakti kıvrılarak uyumak ister ... Mutlu Prens.. | CeReZFoRuM ... . Mutlu Prens'in Hikayesi Adisebaba çizgi film masal serisinin 41. masalını dinleyin ve izleyin. Haydi durma, şuna tıkla : http://goo.gl/AdILcn ve bize katıl. ... Bir zamanlar mutlu bir prens varmış… Oscar Wilde'ın klasikleşmiş Mutlu Prens kitabını, aslına sadık olması amacıyla ikiye böldük. Mutlu Prens isimli eserin konusu şu şekildedir MUTLU PRENS. KONUSU: Toplumsal çarpıklı ... PDF Mutlu Prens ... . ... Bir zamanlar mutlu bir prens varmış… Oscar Wilde'ın klasikleşmiş Mutlu Prens kitabını, aslına sadık olması amacıyla ikiye böldük. Mutlu Prens isimli eserin konusu şu şekildedir MUTLU PRENS. KONUSU: Toplumsal çarpıklıklar ve adaletsizlikler çok güzel bir şekilde anlatılmıştır. Şehrin yukarılarında, uzun bir sütunun üzerinde, Mutlu Prens'in heykeli vardı. 'Mutlu Prens' (The Happy Prince), yazar ve şair Oscar Wilde'nin 1888'de yazdığı ilk çocuk kitabıdır. "Uzakta çok uzakta" diye konuşmasını sürdürdü Mutlu Prens. "Küçük bir sokakta, yoksul bir ev var. Anlayışlı bir anne, aydedeyi eline geçiremediği için ağlayan küçük oğluna, "Neden Mutlu Prens gibi olamıyorsun?" diye sordu. "Mutlu Prens her-hangi bir şey için ağlamayı aklından bile geçirmez." Milli Eğitim Bakanlığının ortaokul öğrencileri için hazırlamış o...