Aşk-ı Kur'an-İnteraktif Şiirsel Meal

Kollektif

Aşk-ı Kur'an-İnteraktif Şiirsel Meal
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-01-01
YAZAR Kollektif
ISBN 6059425780
DOSYA FORMATI 3,39 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

"Kelam olarak de ki: "Rabbimin sözleri için deniz mürekkep olsaEngin kelimeler bitmeden deniz biter. Bir o kadar dahası olsaHer haliyle yine Rabbimin sözleri bitmeden onlar da biter.""Kehf 109"Aşk-ı Kur'an; İlahi bir sevda aşk-ı hakikiye yönelişin adı İlahi mesajları okuyucu yüreği ile teyit alma arzusudur. Allah insan'ı eşref-i mahluk olarak yarattı. Kendini bilmesi için ona irade verdi. Aşk-ı Kur'an; İlahi mesajın kendine bahşedilen irade ile anlaşılmasıdır.Allah kulundan: Zikir-Fikir-Şükür olarak geri bildirim bekler. İnsan ise ihmalkardır. Aşk-ı Kur'an günümüz insanına yeni bir heyecanla Hak ile interaktif olmayı sağlar. Mantıktan ziyade kalp gözü kullandırır. Duyguyu harekete geçirir. Aklın bilmediği "Neden" sorusunun cevabını sayfa içinde bulunan karekodlar vasıtasıyla müzakere ederek Kur'an Aşkını arar. "Nasıl" sorusunun cevabını ise kainat kitabına (Bilim'e) havale eder. Maşuk-u hakiki ile hemhal olur. Huzuru bulur.Aşk-ı Kur'an İmam Rabbani'nin kendi sözlerine atfen Kainatın Efendisi için söylediği:"Mâ medahtü Muhammeden bi makâlâtî // Lâkin medahtü makâlâtî bi Muhammedin" gibi biz de sözümüzle Kur'an'ı Kerim'i övmeye yada anlatmaya çalışmadık. Ancak Kur'an ile kendi sözümüzü yüceltmeye gayret ettik.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Aşk-ı Kur'an-İnteraktif Şiirsel Meal i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Aşk-ı Kur'an-İnteraktif Şiirsel Meal.

...if Şiirsel Meal Kağıt Kapak - 1 Aralık 2018 ... Aşk-ı Kur'an-İnteraktif Şiirsel Meal - Kolektif... | rakitap.com ... . Kolektif (Eser Sahibi). Aşk-ı Kur'an : interaktif şiirsel meal. Başlık "Kelam olarak de ki: "Rabbimin sözleri için deniz mürekkep olsa, Engin kelimeler bitmeden deniz biter. Bir o kadar dahası olsa Her haliyle yine Rabbimin sözleri bitmeden onlar da biter.". "Kehf 109". Şu an en ucuzamazon.com.tr41,63 TL. Amazon.com.tr. Aşk-ı Kur'an: İnteraktif Şiirsel Meal. Aşk-ı Kur'an-İnteraktif Şiirsel Meal. ₺ ... Pandora - Aşk-ı Kur'an : İnteraktif Şiirsel Meal - Kolektif - Kitap... ... . Aşk-ı Kur'an-İnteraktif Şiirsel Meal. ₺45.00₺60.00. "Kelam olarak de ki: "Rabbimin sözleri için deniz mürekkep olsa, Engin kelimeler bitmeden ... İdefix9786059425780. Bu Pin'i ve daha fazlasını Aşk-ı Kur'an tarafından oluşturulan Aşk-ı Kur'an panosunda bulabilirsiniz. Sırların Sırrı Beş Ayet Kutsal kitabımız Kur'an-ı Kerim'de nice sırları barındırıyor. Dünyanın en büyük fikir koleksiyonu olan Pinterest'te, Aşk-ı Kur'an adlı kullanıcının (siirselmeal) neler keşfettiğini görün. Aşk-ı Kur'an - İnteraktif Şiirsel Meal by Mehmet Ali Eroğlu. Aşk-ı Kur'an; İlahi bir sevda, aşk-ı hakikiye yönelişin adı, İlahi mesajları okuyucu yüreği ile teyit alma arzusudur. Aşk-ı Kur'an günümüz insanına yeni bir heyecanla Hak ile interaktif olmayı sağlar. Aşk-ı Kur'an; İlahi bir sevda, aşk-ı hakikiye yönelişin adı, İlahi mesajları okuyucu yüreği ile teyit alma arzusudur. Aşk-ı Kur'an günümüz insanına yeni bir heyecanla Hak ile interaktif olmayı sağlar. Aşk-ı Kur'an; İlahi mesajın kendine bahşedilen irade ile anlaşılmasıdır. İnsan ise ihmalkardır. Aşk-ı Kur'an günümüz insanına yeni bir heyecanla Hak ile interaktif olmayı sağlar. Aşk-ı Kur'an; İlahi bir sevda, aşk-ı hakikiye yönelişin adı, İlahi mesajları okuyucu yüreği ile teyit alma arzusudur. Aşk-ı Kur'an günümüz insanına yeni bir heyecanla Hak ile interaktif olmayı sağlar. Aşk-ı Kur'an; İlahi bir sevda, aşk-ı hakikiye yönelişin adı, İlahi mesajları okuyucu yüreği ile teyit alma arzusudur. Aşk-ı Kur'an günümüz insanına yeni bir heyecanla Hak ile interaktif olmayı sağlar. Aşk-ı Kur'an; İlahi bir sevda, aşk-ı hakikiye yönelişin adı, İlahi mesajları okuyucu yüreği ile teyit alma arzusudur. Aşk-ı Kur'an günümüz insanına yeni bir heyecanla Hak ile interaktif olmayı sağlar. Dünyanın en büyük fikir koleksiyonu olan Pinterest'te, Aşk-ı Kur'an adlı kullanıcının (siirselmeal) neler keşfettiğini görün. Aşk-ı Kur'an - İnteraktif Şiirsel Meal by Mehmet Ali Eroğlu. İLETİŞİM. Şiir - Günümüz. Aşk-ı Kur'an-İnteraktif Şiirsel Meal. Kehf 109. Aşk-ı Kur'an; İlahi bir sevda, aşk-ı hakikiye yönelişin adı, İlahi mesajları okuyucu yüreği ile teyit alma arzusudur. Bu Pin'i ve daha fazlasını Aşk-ı Kur'an tarafından oluşturulan Aşk-ı Kur'an panosunda bulabilirsiniz. Etiketler. Kitaplar. Başkaları ne diyor?...