Matis Matematiği Sevmiyor!

Anne Lafay

Matis Matematiği Sevmiyor!
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-05-24
YAZAR Anne Lafay
ISBN 9750834028
DOSYA FORMATI 6,59 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Matematiksel öğrenme bozukluğu üzerine bir hikâye…Yetişkinler için bile yeni bir başlangıç tedirgin edici olabilirken, çocuklar için neden olmasın? Yeni bir kardeş, yeni bir okul, beklenmedik bir gelişme ya da baş etmek zorunda kaldığımız heyecanlar, korkular, takıntılar, duygular... “Gerçek hayattan hikâyeler” dizisi, farklı duygu ve durumlara odaklanıyor. Çocuklara, yaşadıkları sorunlar karşısında yeni pencereler açabilecek resimli hikâyelere yer verilmesinin yanı sıra ebeveynlere ve eğitimcilere yönelik bilgilendirici bir bölüm de bulunuyor.Matis kitap okumaya bayılıyor. Gelgelelim matematikle arası hiç iyi değil. Sayılar kafasının içinde sürekli dönüp duruyor sanki... Parmak hesabı yapmak bile kafasını karıştırıyor! Parmakları birbirine dolanıyor, sanki birbirlerine düğümleniyor… Matis’in matematik öğrenme bozukluğu var. Neyse ki annesi ona destek olmak için yanında... Okuldaki eğitmeni de sayıları daha iyi anlaması için ona ipuçları veriyor. Tüm bunlar Matis’in daha azimli olmasını sağlıyor ve yaşadığı zorlukları alt etme konusunda onu cesaretlendiriyor. 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Matis Matematiği Sevmiyor! i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Matis Matematiği Sevmiyor!.

...ematiği Sevmiyor! en uygun fiyat ve hızlı kargo seçenekleriyle idefix'te ... Matis Matematiği Sevmiyor! Fiyatları ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe ... . Hemen Matis Matematiği Sevmiyor! satın alın, indirimli ve avantajlı seçenekleri kaçırmayın! 6.25 TL. Parmakları birbirine dolanıyor, sanki birbirlerine düğümleniyor… Matis'in matematik öğrenme bozukluğu var. Neyse ki annesi ona destek olmak için yanında... Matis Matematiği Sevmiyor! arıyorsan site site dolaşma! Akakçe'de piyasadaki tüm fiyatları karşılaştır, en ucuz fiyatı tek tıkla bul. ...'a guide book that reads like a novel' ("New York Times") - is here, fo ... Matis Matematiği Sevmiyor Anne Lafay ... . ...'a guide book that reads like a novel' ("New York Times") - is here, for the first time since its original publication thirty-seven ... Matis kitap okumaya bayılıyor. Gelgelelim matematikle arası hiç iyi değil....