Tarihte Tebriz

Cihat Aydoğmuşoğlu

Tarihte Tebriz
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2011-01-01
YAZAR Cihat Aydoğmuşoğlu
ISBN 9752675751
DOSYA FORMATI 9,10 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu kitap, Ankara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'ne 2007 yılında sunulan Tarihte Tebriz isimli Yüksek Lisans tezinin bazı ilavelerle yeniden gözden geçirilmiş şeklinden ibarettir. Çalışmanın özünü, 1000 yıllık bir Türk şehri olan Tebriz'in siyasi, sosyo-kültürel ve ticari tarihi oluşturmaktadır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Tarihte Tebriz i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Tarihte Tebriz.

...im onun coğrafi konumundan kaynaklanır ... Tarihte Tebriz Cihat Aydoğmuşoğlu ... . tarih boyunca farklı Tebriz 1979 yılından bu yana İran İslam Cumhuriyeti topraklarının bir parçasıdır. 9789752675759. 823492. Tarihte Tebriz. Berikan Yayınları. 14.40. İsmi Tavrez, Tavrej, Taris ve Turi diye de tarih kitaplarında geçen Tebriz, tarihi boyunca yıkımlara uğrayıp yeniden inşa edilmiştir. ^ Cihat Aydoğmuşoğlu. Tarihte Tebriz. Ankara, 2007. "Tarihte Tebriz". için ... Tarihi Tebriz Çarşısı - Ortalık Haber Ajansı ... . Ankara, 2007. "Tarihte Tebriz". için 9 sonuç bulundu: Sıralama Şekli Sepete Ekle. Stok adedi: 2. Tarihte tebriz. Cihat Aydoğuşmuşoğlu. Satıcı. Bu heykeller, tarih boyunca Türklerin gittiği hemen bütün topraklarda görülmektedir. İran'da, Tebriz Müzesi'nde sergilenen heykeller M.Ö. 1. bin yılın ortalarına tarihlenmektedir. 14 TL. Koleksiyonunuzda bulundurmak isteyeceğiniz takvim yaprakları aynı gün kargo fırsatıyla online koleksiyon mağazanız gokcekoleksiyon.com'da! Tebriz, tarihte özellikle de 13. ve 14.yüzyıllarda İpek ve Baharat yolu üzerinde bulunması sebebiyle dünya ticaretinde önemli bir konumda bulunmustur. Böylece ABD'nin gözü de Tebriz'dedir. Tarihte Tebriz. Tarihte Tebriz. Cihat Aydoğmuşoğlu. Yayınevi: Berikan Yayınları. Tebriz gezilecek yerler bakımından ülkenin en güzel şehirlerinden birisi. Tebriz gelişmeye ve tarihi değerlerini yaşatmaya çalışan, ülke kültürümüze yakın güzel bir şehir. Bu kitap, Ankara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'ne 2007 yılında sunulan Tarihte Tebriz isimli Yüksek Lisans tezinin bazı ilavelerle yeniden gözden geçirilmiş şeklinden ibarettir. 15.20 TL. Bu kitap, Ankara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'ne 2007 yılında sunulan Tarihte Tebriz isimli Yüksek Lisans tezinin bazı ilavelerle yeniden gözden geçirilmiş şeklinden ibarettir. Bu kitap, Ankara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'ne 2007 yılında sunulan Tarihte Tebriz isimli Yüksek Lisans tezinin bazı ilavelerle yeniden gözden geçirilmiş şeklinden ibarettir. 20 TL. Bu kitap, Ankara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'ne 2007 yılında sunulan Tarihte Tebriz isimli Yüksek Lisans tezinin bazı ilavelerle yeniden gözden geçirilmiş şeklinden ibarettir. kitaphanen.com´da uygun fiyata Berikan Yayınları markalı Tarihte Tebriz 9789752675759 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. Tarihte Tebriz. % 20 Indirim Tükendi....