Oliver Nocturne -1 / Vampirin Fotoğrafı

Kevin Emerson

Oliver Nocturne -1 / Vampirin Fotoğrafı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-06-01
YAZAR Kevin Emerson
ISBN 6051420042
DOSYA FORMATI 8,18 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Oliver Nocturne'ün neredeyse sıradan bir çocukluğu olmuştu –tabii bir vampire göre. Ama Oliver etrafındakilerden, kan hastası vampir okul arkadaşlarından, korkunç vampir ebeveynlerinden ve sinir bozucu abisi Bane’den, çok farklıydı. Çünkü kendisi bu durumdan bihaber olsa da, Oliver diğerlerinden biraz daha insandı. Hatta dikbaşlı, belalı bir geçmişe sahip Emalie, fotoğrafını çekmeyi başardığında, Oliver insanların dünyasına iyice dahil oluyor. Çok yakında ataları hakkındaki gerçekleri ve vampir dünyasındaki özel amacını ortaya çıkarmaya çalışacaktı.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Oliver Nocturne -1 / Vampirin Fotoğrafı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Oliver Nocturne -1 / Vampirin Fotoğrafı.

...dan... 14.40 TL. Oliver Nocturne'ün neredeyse sıradan bir çocukluğu olmuştu -tabii bir vampire göre ... Oliver Nocturne 1 - Vampirin Fotoğrafı ... . Ama Oliver etrafındakilerden, kan hastası vampir okul arkadaşlarından... Oliver Nocturne'ün neredeyse sıradan bir çocukluğu olmuştu tabii bir vampire göre. Alış-Veriş Listeme Ekle. Oliver Nocturne -1 / Vampirin Fotoğrafı. 15.30 TL. Oliver Nocturne 1 - Vampirin Fotoğrafı-Artemis Yayınları- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. Oliver Nocturne 1 - Vampirin Fotoğrafı. Bu Üründen Toplam: 0 Ad. Çok yakında ataları hakkındaki ... Roman-Öykü - Artemis Yayınları - Oliver Nocturne 1 - Vampirin... ... . Oliver Nocturne 1 - Vampirin Fotoğrafı. Bu Üründen Toplam: 0 Ad. Çok yakında ataları hakkındaki gerçekleri ve vampir dünyasındaki özel amacını ortaya çıkarmaya çalışacaktı. 18 TL. Oliver Nocturne'ün neredeyse sıradan bir çocukluğu olmuştu -tabii bir vampire göre. Ama Oliver etrafındakilerden, kan hastası vampir okul arkadaşlarından... Oliver Nocturne 1 - Vampirin Fotoğrafı - Artemis Yayınları - 9786051420042 - Kevin Emerson - %28 indirimli - Oliver Nocturne'ün neredeyse sıradan bir çocukluğu. 14.40 TL. Oliver Nocturne'ün neredeyse sıradan bir çocukluğu olmuştu -tabii bir vampire göre. Ama Oliver etrafındakilerden, kan hastası vampir okul arkadaşlarından... Oliver Nocturne 1 - Vampirin Fotoğrafı (9786051420042). Marka : Kevin Emerson. Oliver Nocturne'ün neredeyse sıradan bir çocukluğu olmuştu -tabii bir vampire göre....