Süper Zekaspor

Serhan Büyükkeçeci

Süper Zekaspor
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-10-02
YAZAR Serhan Büyükkeçeci
ISBN 6050829044
DOSYA FORMATI 6,97 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu kitapta çok farklı şekillerde zekâ problemi ve bilmecelere yer verilmiştir. Okula yeni başlamış çocuktan bilim adamına kadar çok geniş bir kitle hedeflenmiştir. Çok az soru için, daha önceden bir şeyler bilmek gerekebilir. Sorular zorluk seviyesine göre derecelendirilerek okuyucuya fikir verilmeye çalışılmıştır. İnsanlar, hayatlarının her merhalesinde beyninin emrindedir. Beyin, eğer iyi eğitilmiş ve geliştirilmiş ise, hata yapma riskimiz azalır.Süper Zekâspor, beyni eğitmeyi ve geliştirmeyi, bunu yaparken de eğlenceli hâle getirerek okuyucuyu sıkmamayı hedefliyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Süper Zekaspor i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Süper Zekaspor.

...ve bilmecelere yer verilmiştir. Okula yeni başlamış bir çocuktan bilim adamına kadar çok geniş bir kitle hedeflenmiştir ... Süper Zeka Spor Oku - En İyi E-Kitaplar ... . Spor Kaykay-Paten Dart Basketbol Voleybol Futbol Scooter Masa Tenisi Kış Sporları. 6. Sınıf Süper Zeka Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soru Bankası Nartest Yayınları 9786052043387 Cumali Ömeroğlu. Süper Zeka Spor. Yayınevi : Timaş Yayınları. Yazar : Serhan Büyükkeçeci. Bu kitapta çok farklı şekillerde zeka problemi ve bilmecelere yer verilmiştir. Süper Zeka Spor book. Read reviews from wo ... SÜPER ZEKA SPOR - SERHAN BÜYÜKKEÇECİ | Nadir Kitap ... . Bu kitapta çok farklı şekillerde zeka problemi ve bilmecelere yer verilmiştir. Süper Zeka Spor book. Read reviews from world's largest community for readers. We'd love your help. Let us know what's wrong with this preview of Süper Zeka Spor by Serhan Büyükkeçeci. Bu kitapta çok farklı şekillerde zekâ problemi ve bilmecelere yer verilmiştir. Okula yeni başlamış bir çocuktan. bilim adamına kadar çok geniş bir kitle hedeflenmiştir. Spor. Komik. Kız. Süper Zeka oyunu hem beceri hem zeka oyunudur.Oyuna başlamak için PLAY GAME yazısına tıklıyoruz.Sonra tekrar önümüze çıkan ekranda PLAY GAME yazısına tıklıyoruz ve... Serhan Büyükkeçeci. İnsanlar, hayatlarının her merhalesinde beyninin emrindedir. Beyin, eğer iyi eğitilmiş ve geliştirilmiş ise, hata yapma riskimiz azalır. Süper Zeka Spor Bu kitapta çok farklı şekilerde zeka problemi ve bilmecelere yer verilmiştir. Süper Zeka Spor web sitemizde ücretsiz olarak okunabilen bu harika kitap hakkında başka neler eklenebilir? 9789753627251. 483967. Süper Zeka Spor. Timaş Yayınları. 5.63. %24. Sepete Ekle. Süper Zekaspor. Serhan Büyükkeçeci. Eğlenceli Bilgi Yayınları. Serhan Büyükkeçeci kaleminden Süper Zeka Spor kitabını en ucuz ve en hızlı şekilde kitapoba.com güvencesiyle satın alabilirsiniz. Spor Oyunları. Süper Zeka Oyunu ile tabloda yer alan mutfak aletleri resimlerinden aynı olan iki tanesini tıklayarak eşleştirmelisiniz.Yalnızca yan yana olanlar yada aralarından başkar bir resim... Serhan Büyükkeçeci - Süper Zeka Spor kitabı ile ilgili bilgiler ve karşılaştırmalı en uygun fiyat listesi. Bu kitapta çok farklı şekillerde zekâ problemi ve bilmecelere yer verilmiştir. Süper Zeka Spor Bu kitapta çok farklı şekilerde zeka problemi ve bilmecelere yer verilmiştir. Okula yeni başlamış bir çocuktan bilim adamına kadar çok geniş bir kitle hedeflenmiştir. Süper Zeka Spor Bu kitapta çok farklı şekilerde zeka problemi ve bilmecelere yer verilmiştir. Süper Zeka Spor Web sitemizden ücretsiz okuyabileceğiniz bu harika kitabı hala ekleyebilirsiniz....