Dodo Yalan Söylememeyi Öğreniyor / Minik Adımlar

Christianne Jones

Dodo Yalan Söylememeyi Öğreniyor / Minik Adımlar
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-09-28
YAZAR Christianne Jones
ISBN 6053416128
DOSYA FORMATI 9,99 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Dodo sürekli yalan söyleyip duruyor… Bir gün plaja giderken bir kızla karşılaşan Dodo ona da bir yalan uyduruyor. Küçük kız Dodo’nun hiç beklemediği bir tepki verince, Dodo yalan söylemenin ne kadar yanlış bir şey olduğunu fark ediyor.Minik Adımlar dizisinde yer alan kitaplar, çocuklarımızın çeşitli konularda kendilerini geliştirmeleri için yol gösteriyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Dodo Yalan Söylememeyi Öğreniyor / Minik Adımlar i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Dodo Yalan Söylememeyi Öğreniyor / Minik Adımlar.

...z Dodo'nun hiç beklemediği bir tepki verince, Dodo yalan söylemenin ne kadar yanlış bir şey olduğunu fark ediyor ... Dodo-Yalan Söylememeyi Öğreniyor | Kitapjo.com ... . Minik Adımlar dizisinde yer alan kitaplar, çocuklarımızın çeşitli... Minik Adımlar dizisinde yer alan kitaplar, çocuklarımızın çeşitli konularda kendilerini geliştirmeleri için yol gösteriyor. Dodo-Yalan Söylememeyi Öğreniyor. 13,80₺ Normal Fiyat. 10.43 TL. Küçük kız Dodo'nun hiç beklemediği bir tepki verince, Dodo yalan söylemenin ne kadar yanlış bir şey olduğunu fark ediyor. Minik Adımlar dizisinde yer alan kitaplar, çocuklarımızın çeşitli... Bir gün plaja giderken bir kızla karş ... Dodo Yalan Söylememeyi Öğreniyor, Christienne... | Kitap365.com ... . Minik Adımlar dizisinde yer alan kitaplar, çocuklarımızın çeşitli... Bir gün plaja giderken bir kızla karşılaşan Dodo ona da bir yalan uyduruyor. Minik Adımlar dizisinde yer alan kitaplar, çocuklarımızın çeşitli konularda kendilerini geliştirmeleri için yol gösteriyor. 11.12 TL. Küçük kız Dodo'nun hiç beklemediği bir tepki verince, Dodo yalan söylemenin ne kadar yanlış bir şey olduğunu fark ediyor. Minik Adımlar dizisinde yer alan kitaplar, çocuklarımızın çeşitli... Dodo Yalan Söylememeyi Öğreniyor [ Christienne Jones ]. 1001 Çiçek Kitaplar. Minik Adımlar dizisinde yer alan kitaplar, çocuklarımızın çeşitli konularda kendilerini geliştirmeleri i...