Aşkın S Hali

Mevlana Çakıral

Aşkın S Hali
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-11-19
YAZAR Mevlana Çakıral
ISBN 6058162754
DOSYA FORMATI 6,69 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Her aşkın bünyesi farklı olduğu gibi her bünyenin de aşkı kendi cürmüne göre şekil alır. Diyebiliriz ki her aşk büyüktür ve saygıyı hak eder. Kitabın birçok sayfasında gözyaşının olduğu satırları okurken herkes belki de kendi aşkına yolculuk edecek, kendinden bir şeyler bulacaktır. Aşk bir hâldir. Hâlini birileri anlar ya da anlamaz. Lakin her canlı aşk hâlini kendi hâli ile anlamak ister. Aşk bir süreç, bir devinim, bir yıkım, bir oluş, bir keşif hâlidir. Aşkta herkes aslında kendini görür. Kim aşkın düz bir çizgi olduğunu iddia eder ki? Aşk doğrusal bir tırmanıştan çok inişli-çıkışlı, düşmeli-kalkmalı ve zikzaklı bir haldir. Düz çizgi ancak hayatın bittiği, kalbin durduğu anı ifade eder. Oysa aşk hayatın en fırtınalı, en çalkantılı, en deli dönemi yani hayatın en aktif halidir. İşte belki bu nedenle zikzaklı hayatlar yaşarız. Bunun için aşkın “S” hali içindeyiz fark etmeden. Aşk çok kolay ulaşılabilen bir metaya dönüştü şimdilerde. Aşk kim bilir çok kolay ulaşıldığı için belki de çok kolay terk edilir ve tüketilir oldu. Aşkın “S” hâli kimi için geri dönüşlerin, keskin kıvrımların ifade biçimi, kimileri için sevginin “S”si ve bazıları için de bir ismin temsili olacaktır. Keder birileri için doğum öncesi sancı iken bir başkası için hayatın sonudur. Hüzne ve acıya nasıl bakılması gerektiği hayatın bizatihi kendisidir. Aşk da hayata bakışın tam da kendisidir. “Aşkın S Hâli” kitabının sırları vardır. Birinci, ikinci ve üçüncü şahısların bileceği sırların olduğu bu kitapta yazılması gerekenlerin sadece bir kısmı yazılmıştır. Yazılmayanlar da zaten her okuyucunun kendine göre tamamlayacağı biçimde bırakılmıştır. Zira aşkı tam olarak yazabilmek gök kubbe altında hiçbir kula nasip olmamıştır. Kimine aşk büyük gelirken kimine de dar gelir. Kiminin aşkı yetersizken, kimi aşkta boğulur. Kitabın her sayfasında hislerin, korkuların, umutların, öfkelerin, hayallerin, hayal kırıklıklarının, sabrın, duanın cümleye dizinimi vardır. Her sayfanın bir diğeri ile zıtlık içinde olduğunu düşünebilirsiniz. Zaten aşk bu değil mi?

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Aşkın S Hali i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Aşkın S Hali.

...la: tümü | bugün. sinan özen'in yeni albümünün ismi imiş ... Sinan Özen - Aşkın S Hali - Arabesk & Fantazi / Sinan Müzik ... . (bkz: aşkın e hali). ne diyeyim, insan biraz yaratıcı olur. Mevlana Çakıral. Her aşkın bünyesi farklı olduğu gibi her bünyenin de aşkı kendi cürmüne göre şekil alır. Diyebiliriz ki her aşk büyüktür ve saygıyı hak eder. Aşkın S Hali Sinan Özen. Albüm tarihi : Müzik türü : Fantezi. Aşkın S Hali. Yeni eklenenler. Mauricio Pochettino Dün. Aşkın S Hali (2006) Mp3 indir. Sin ... Sinan Özen Aşkın S Hali () Biyografi.info. ... . Mauricio Pochettino Dün. Aşkın S Hali (2006) Mp3 indir. Sinan Özen - Aşkın S Hali (2006) ŞARKI LİSTESİ. Poslechněte si Aşkın S Hali od Sinan Özen na Deezeru. Díky streamingu hudby na Deezeru můžete objevovat více než 56 milionů skladeb, vytvářet své vlastní playlisty a sdílet své oblíbené skladby s... ŞARKI SÖZLERİ. AŞKIN CEZA MI / BİN DEREDEN SU GETİRSEM ARINAMAZSINYıldız Tilbe. Ödün Vermem SİNAN ÖZEN. Aşkın S Hali2006. Sinan Özen - Aşkın S Hali mp3 indir. Sinan Özen son çıkan albümleri bu sayfada bulabilirsiniz. Mutlaka bu sayfayı arkadaşlarınızla paylaşın. Bunun için aşkın "S" hali içindeyiz fark etmeden. Aşk çok kolay ulaşılabilen bir metaya dönüştü şimdilerde. Aşk da hayata bakışın tam da kendisidir. "Aşkın S Hâli" kitabının sırları vardır. Aşkın S Hali harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Mevlana Çakıral. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Mevlana Çakıral'den Aşkın S Hali kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin. Aşkın S Hali. Sinan Özen Aşkın S Hali albüm indir. Listen free to Sinan Özen - Aşkın S Hali (Sildim, İNANMAK and more). 10 tracks (46:59). Discover more music, con...