Nedir Gene Deli Gönlünü Çelen (Fotoğraflı Klasikler)

Sappho

Nedir Gene Deli Gönlünü Çelen (Fotoğraflı Klasikler)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-10-16
YAZAR Sappho
ISBN 9750738333
DOSYA FORMATI 10,48 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

MÖ VII. yüzyıl sonlarıyla VI. yüzyıl başlarında yaşadığı sanılan Sappho, bireysel duyarlığın belki de ilk önemli şairidir. Ünlü İtalyan şair Salvatore Quasimodo, Sappho’dan söz ederken, “Kendisiyle ilgili her şeyi, hem iç titreşimlerini hem de bitip tükenmeyen aşk uğraşının kahramanlarını bize açıklamıştır,” diyor. Quasimodo’ya göre, “bir ten ve ruh öyküsü”nü anlatır onun dizeleri: “Hiç uyarmadan / Kasırga nasıl sökerse / meşeleri kökünden / öyle sarsıyor yüreğimi aşk”.Sappho’nun şiirleri zaman içinde, özellikle de tutucu çevrelerce erotik bulunduğu için korunamamış, XIX. yüzyıl sonunda bulunan papirüs yazmalarla birlikte Sappho şiirleri bugünkü sayısına ulaşmıştır. 2.500 yıl öncesinin bu mücevher dizelerini Cevat Çapan’ın benzersiz Türkçesiyle sunuyoruz.Türkiye'den 20 çağdaş fotoğrafçı Can Klasikleri’nin bu özel dizisi için 20 kitabın kapak fotoğrafını özgün yorumlarıyla hazırladı.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Nedir Gene Deli Gönlünü Çelen (Fotoğraflı Klasikler) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Nedir Gene Deli Gönlünü Çelen (Fotoğraflı Klasikler).

... Nedir Gene Deli Gönlünü Çelen (Fotoğraflı Klasikler) ... Nedir Gene Deli Gönlünü Çelen (Fotoğraflı Klasikler) - %50 Ye... ... . MÖ 7. yüzyıl sonlarıyla VI. yüzyıl başlarında yaşadığı sanılan Sappho, bireysel duyarlığın belki de ilk önemli şairidir. Edebiyat Kitapları >. Dünya Klasikleri & Klasik Kitaplar. Nedir Gene Deli Gönlünü Çelen (Fotoğraflı Klasikler) (9789750738333). Türkiye'den 20 çağdaş fotoğrafçı Can Klasikleri'nin bu özel dizisi için 20 kitabın kapak fotoğrafını özgün yorumlarıyla hazırladı. Edebiyat/. Şiir (Çeviri)/. Nedir Gene Deli Gönlünü ... Nedir Gene Deli Gönlünü Çelen (Fotoğraflı Klasikler) Sappho ... . Edebiyat/. Şiir (Çeviri)/. Nedir Gene Deli Gönlünü Çelen Fotoğraflı Klasikler. Türkiye'den 20 çağdaş fotoğrafçı Can Klasikleri'nin bu özel dizisi için 20 kitabın kapak... 6.65 TL. Türkiye'den 20 çağdaş fotoğrafçı Can Klasikleri'nin bu özel dizisi için 20 kitabın kapak fotoğrafını özgün yorumlarıyla hazırladı. 6 €. Türkiye'den 20 çağdaş fotoğrafçı Can Klasikleri'nin bu özel dizisi için 20 kitabın kapak fotoğrafını özgün yorumlarıyla hazırladı. 7.13 TL. Türkiye'den 20 çağdaş fotoğrafçı Can Klasikleri'nin bu özel dizisi için 20 kitabın kapak fotoğrafını özgün yorumlarıyla hazırladı. 2.500 yıl öncesinin bu mücevher dizelerini Cevat Çapan'ın benzersiz Türkçesiyle sunuyoruz. Türkiye'den 20 çağdaş fotoğrafçı Can Klasikleri'nin bu özel dizisi için 20 kitabın kapak fotoğrafını... Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Nedir Gene Deli Gönlünü Çelen Fotoğraflı Klasikler. Mağaza: Fırsat Kapında. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. 6.84 TL. 2.500 yıl öncesinin bu mücevher dizelerini Cevat Çapan'ın benzersiz Türkçesiyle sunuyoruz. Türkiye'den 20 çağdaş fotoğrafçı Can Klasikleri'nin bu özel dizisi için 20 kitabın kapak... : Sappho. Nedir Gene Deli Gönlünü Çelen (Fotoğraflı Klasikler) Sappho Can Yayınları | 9789750738333. Şiir kategorisinde yer alırken Nedir Gene Deli Gönlünü Çelen (Fotoğraflı Klasikler) epub indirmek için de aynı butonları kullanabilirsiniz. 2015-11-20 yılı ilgili kitabın basım yılıdır ve 1. Baskı 'dır. Nedir Gene Deli Gönlünü Çelen (Fotoğraflı Klasikler). Kargoya verilme süresi 3 gün. Yayınevi : Can Yayınları. Sappho. Kitap Tanıtımı. MÖ 7. yüzyıl sonlarıyla VI. yüzyıl başlarında yaşadığı sanılan Sappho, bireysel duyarlığın belki de ilk önemli şairidir....