A'dan Z'ye Hayvansal Kaynaklı Gıda Katkı Maddeleri

Harun Şimşek

A'dan Z'ye Hayvansal Kaynaklı Gıda Katkı Maddeleri
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-06-29
YAZAR Harun Şimşek
ISBN 6058851412
DOSYA FORMATI 7,59 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Tüketiciler;sağlık,dini inanç ve vejeteryan beslenme gibi nedenlerden dolayı gıda katkı maddelerinin kaynaklarını ve üretim şekillerini bilmek istemektedirler.Beden ve ruh sağlığının korunması için helal gıdalarla beslenmek çok önemlidir.Katkı maddeleri içinde müslümanlar için en problemli olanları hayvansal kaynaklı katkı maddeleridir.Bu çalışmanın tüketicilerin alışveriş yaparken karşılaştığı hayvansal kaynaklı katkı maddeleri hakkındaki sorulara cevap niteliğinde bir kitap olacağına inanıyoruz.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz A'dan Z'ye Hayvansal Kaynaklı Gıda Katkı Maddeleri i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap A'dan Z'ye Hayvansal Kaynaklı Gıda Katkı Maddeleri.

... Yazı Cumartesi, Temmuz 7th, 2018 eklenmiştir ... Pandora - A'dan Z'ye Hayvansal Kaynaklı Gıda Katkı Maddeleri ... . 21:27. Karumbe Yayınları Karya Yayıncılık Kashna Kitap Ağacı Kashna Kitap Ağacı - Özel Ürün Kassandra Yayınları Kastaş Yayınları Kaşif Çocuk Yayınları Kategori Yayıncılık Katkı Katre Müzik Okulu... Beden ve ruh sağlığının korunması için helal gıdalarla beslenmek çok önemlidir. Katkı maddeleri içinde müslümanlar için en problemli olanları hayvansal kaynaklı katkı maddeleridir. 15.74 TL. Beden ve ruh sağlığının korunm ... A'Dan z'ye hayvansal kaynaklı gıda katkı maddeleri ... . 15.74 TL. Beden ve ruh sağlığının korunması için helal gıdalarla beslenmek çok önemlidir. Katkı maddeleri içinde müslümanlar için en problemli olanları hayvansal kaynaklı katkı maddeleridir. Beden ve ruh sağlığının korunması için helal gıdalarla beslenmek çok önemlidir. Katkı maddeleri içinde müslümanlar için en problemli olanları hayvansal kaynaklı katkı maddeleridir. Beden ve ruh sağlığının korunması için helal gıdalarla beslenmek çok önemlidir. Katkı maddeleri içinde müslümanlar için en problemli olanları hayvansal kaynaklı katkı maddeleridir. Beden ve ruh sağlığının korunması için helal gıdalarla beslenmek çok önemlidir. Katla maddeleri içinde müslümanlar için en problemli olanları hayvansal kaynaklı katkı maddeleridir. 12.75 TL'den. A\'dan Z\'ye Hayvansal Kaynaklı Gıda Katkı Maddeleri (ISBN: 9786058851412) Özellikleri, Teknik Detayları. Tüketiciler; sağlık, dini inanç ve vejeteryan beslenme gibi nedenlerden......