Yitik Zeban

Nevin Bilgiçer Yakut

Yitik Zeban
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-09-28
YAZAR Nevin Bilgiçer Yakut
ISBN 6054997558
DOSYA FORMATI 5,24 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Mehmet yalvarırcasına, konuşuyordu. İnliyordu muhtarın karşısında. Muhtar da duygulandı Mehmet’in bu haline, burnunun direği sızladı. Omuzlarından tutup, kendine çekti. Sarıldı cesaretine, sarıldı kara gözlerine, sarıldı kahramanlık türkülerinin çağıldadığı minik yüreğe…- Aslan Mehmet’im diyordu. Ağlamaklı, titrek sesiyle… Mehmet’im işte küffar, Müslüman’ın en küçüğünde bile var olan bu cesaretten korkar. Müslüman’ın ferasetinden korkar. Hepsini alır ölüme götürür, öleceklerini bildikleri halde yal-varmayan dillerindeki asaletten korkar. Sıraya dizer öldürür. Geçer karşısına seyreder. Soğuk benizlerindeki o vakardan korkar. Onların tek güvencesi ellerindeki lüks silahları, pahalı tüfekleri… Ama bizim yanımızda ve ardımızda Allah (c.c.) var. Ona güveneni yarı yolda bırakmaz. Sığınanı ittirip, atmaz. 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Yitik Zeban i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Yitik Zeban.

...zer farklı alternatifler olmalı. Yitik Zeban Yitik Zeban 9,90 TL 9786054997558 Beka Yayınları ... Yitik Zeban Nevin Bilgiçer Yakut ... . yitik zeban - arama sonuçları. 10 20 30 40 50 100. Siteye eklenme tarihine göre yeniden eskiye Siteye eklenme tarihine göre eskiden yeniye Üretim Yitik Zeban. Nevin Bilgiçer Yakut. Beka Yayınları. "YİTİK ZEBAN". için 3 sonuç bulundu: Sıralama Şekli Sepete Ekle. Yitik zeban. Nevin Bilgiçer yakut. Satıcı. Nevin Bilgiçer Yakut. Kitap Tanıtımı. Mehmet yalvarırcasına, konuşuyordu. İnl ... Yitik Zeban - Arama Sonuçları ... . Satıcı. Nevin Bilgiçer Yakut. Kitap Tanıtımı. Mehmet yalvarırcasına, konuşuyordu. İnliyordu muhtarın karşısında. Muhtar da duygulandı Mehmet'in bu haline, burnunun direği sızladı. Nevin Bilgiçer Yakut, Yitik Zeban Kitabını Tüm Avrupa'dan Sipariş Etmek İçin Köln Kütüphane'yi tercih edebilirsiniz. Yitik Zeban (9786054997558). Marka : Nevin Bilgiçer Yakut. Mehmet yalvarırcasına, konuşuyordu. İnliyordu muhtarın karşısında. Muhtar da duygulandı Mehmet'in bu haline, burnunun direği sızladı. Omuzlarından tutup, kendine çekti. Sarıldı cesaretine, sarıldı kara... 12.60 TL. Yitik Zeban-Beka Yayınları- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. Yitik Zeban. Bu Üründen Toplam: 0 Ad. "Yitik Zeban" için yorum yapan ilk kişi siz olun Cevabı iptal et. Oyunuz. Oran… Anasayfa. Yitik Zeban. Yitik Zeban. Nevin Yakut. Beka Yayınları. 18 TL. Mehmet yalvarırcasına, konuşuyordu. İnliyordu muhtarın karşısında. Muhtar da duygulandı Mehmet'in bu haline, burnunun direği sızladı. Omuzlarından tutup, kendine çekti. Ana Sayfa Halk Edebiyatı Yitik Zeban Pdf Kitap İndir. Mehmet yalvarırcasına, konuşuyordu. İnliyordu muhtarın karşısında. Muhtar da duygulandı Mehmet'in bu haline, burnunun direği sızladı. Omuzlarından tutup, kendine çekti. Mehmet yalvarırcasına, konuşuyordu. İnliyordu muhtarın karşısında. Muhtar da duygulandı Mehmet'in bu haline, burnunun direği sızladı. Omuzlarından tutup, kendine çekti....