Üç Silahşörler

Russell Punter

Üç Silahşörler
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-11-01
YAZAR Russell Punter
ISBN 9751419231
DOSYA FORMATI 4,51 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Paris, 1626. Genç d’Artagnan, Kral Louis’in silahşörlerine katılmaya karar verdiğinde, hayalinde maceralarla dolu bir yaşam vardır. Gerçekten de, kısa süre içinde kendini düellolar, entrikalar ve tehlikelerle dolu bir dünyada bulur. Alexandre Dumas’nın ünlü klasiğinden uyarlanan bu hikâyede, d’Artagnan’ın ve ünlü Üç Silahşörlerin – Porthos, Athos and Aramis’in – adalet uğruna kılıç salladıkları biribirinden heyecanlı maceralarını okuyacaksınız.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Üç Silahşörler i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Üç Silahşörler.

...n hayranlık verici bir akıcılıkla anlatıldığı romans tarzındaki 'Üç Silahşörler', yazıldığı dönemden bugüne değerinden hiçbir şey yitirmedi ... Barbie ve Üç Silahşörler (Barbie And The Three...) | FullhdFilmmodu ... . Yönetmen: Paul W.S. Anderson. Alexandre Dumas'ın tekrar sinemaya uyarlanan bu unutulmaz hikayesinde asabi bir genç olan D'Artagnan (Logan Lerman) ve üç haydut silahşör... Birlikte kardinalin adamlarını yenen Dartanyan Üç Silahşörler ile dost olup onlara katılır. Yolda başlarına gelen maceralar sonucu Üç Sİlahşörler Londra'ya kadar gidemez ancak Dartanyan... "Üç Silahşörler" romanı, yazarın tarihi macera t ... Üç Silahşörler 2011 Film İzle - Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazı... ... . Yolda başlarına gelen maceralar sonucu Üç Sİlahşörler Londra'ya kadar gidemez ancak Dartanyan... "Üç Silahşörler" romanı, yazarın tarihi macera türündeki eseridir. Ülkede de birçok kişi tarafından "Üç Silahşörler" olarak tanınan bu üç adam; cesur, korkusuz ve aynı zamanda kararlıdırlar. "Üç Silahşörler"in tarihi olaylara değinen hayali ve kurmaca bir roman olduğunu söylemek daha doğru olur. Tam adı ''Üç Silahşörler ve D'Artagnan'' olan eserinde , XIII. Alexandre Dumas'nın ünlü eserinden uyarlanan film, Üç Silahşörler hikayesine farklı bir bakış açısı getiriyor. Üç Silahşörler Orijinal Fragman. 5 185 gösterim. Öneriler. PLANCHET (Planşe): D'Artagnan'm uşağı. ÜÇ SİLAHŞÖRLER ve UŞAKLARI: ATHOS (Atos): Esrarengiz tavırlı, kibar bir genç. GRİMAUD (Grimo): Athos'un uşağı. Etiketler. : üç silahşörler 2011, üç silahşörler 2011 türkçe dublaj izle, üç silahşörler izle. 6 sene önce. "Üç Silahşörler" Filmi güncellenmiştir.. İyi seyirler dileriz. Cevapla. Üç Silahşörler izle, Üç Silahşörler full izle, Üç Silahşörler hd izle, Üç Silahşörler türkçe dublaj izle, D'Artagnan ve beraberindeki 3 haydut güçlerini birleştirerek kötülüklere karşı baş kaldıracaklar. Barbie Ve üç Silahşörler animasyon çizgi filminin konusunda köyde yaşayan CorinneTM genç bir kızdır ve bir hayali vardır. Halayi bir gün bir Silahşör olmaktır. Efsanevi üç silahşörler Athos, Porthos ve Aramis tekrar karşımızda. Fransız kralının hizmetinde görev yapan silahşörler krala yapılan bir komployu öğrenirler ve kolları sıvarlar. Fransız yazar Alexandre Dumas'ın bu eseri birçok dilde defalarca basılmıştır. Eserin İngilizce adıyla birçok film uyarlamasına gidilmiştir (The Three Musketeers) Kitabın adı her ne kadar Üç Silahşörler... Silahşörler olarak adlandırılan, Fransa kralına yakın asillerden ve üstün başarılı üst rütbeli askerlerden oluşan bu özel birlik, kral XIII. Alexandre Dumas'nın "Üç Silahşörler"ine de ilham kaynağı oldular. sil...