Ses ve Sus

Adnan Gerger

Ses ve Sus
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-10-11
YAZAR Adnan Gerger
ISBN 6052241622
DOSYA FORMATI 3,71 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

2018 Dil Derneği Onur Ödülü ve 2010 Yunus Nadi Roman Ödülü’nün sahibi Adnan Gerger’den yeni roman. Toprak, devrik geçmişlerinin peşine düşen, köklerinden sökülmüş dört ağacın hikâyesini anlatıyor; aynı sofrada buluşan gencecik Leyla’nın, Serpil’in, Özgür’ün ve Sur Civan’ın, eski, yaşlı ve hasta hikâyesini. Besleyen ve kucaklayan toprağın yüzünü kanlı tırnaklarla yırtan zalimlerin, gözyaşını akıtan annelerin, onu feth edenlerin ya da terk edip gidenlerin, ona el koyanların ya da kadrini bilenlerin hikâyeleri, acı geçmişten yapılan umuda, Ses’in ve Sus’un kardeşliğine karışıyor. Adnan Gerger, herkesin bildiği ama herkese uzak bir ülke çiziyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Ses ve Sus i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Ses ve Sus.

...ir 90'lar - SesVerSus (A capella) (6:34) İndir Bahça Duvarından Aştım - SesVerSus (A Capella) (2:44) İndir Yanayım Yanayım ... Ses ve Sus - sizekitap.com ... ... ...gözyaşını akıtan annelerin, onu feth edenlerin ya da terk edip gidenlerin, ona el koyanların ya da kadrini bilenlerin hikâyeleri, acı geçmişten yapılan umuda, Ses'in ve Sus'un kardeşliğine karışıyor. 16.22 TL. ...gözyaşını akıtan annelerin, onu feth edenlerin ya da terk edip gidenlerin, ona el koyanların ya da kadrini bilenlerin hikâyeleri, acı geçmişten yapılan umuda, Ses'in ve Sus'un kardeşliğine... ...gözyaşını akıtan annelerin, onu feth edenlerin ya da terk edip gidenlerin, ona el koyanların ya da kadrini bilenlerin ... Ses ve Sus - Adnan Gerger -Halkkitabevi ... ... ...gözyaşını akıtan annelerin, onu feth edenlerin ya da terk edip gidenlerin, ona el koyanların ya da kadrini bilenlerin hikâyeleri, acı geçmişten yapılan umuda, Ses'in ve Sus'un kardeşliğine karışıyor. Ses ve Sus Adnan Gerger Kara Karga Yayınları. ya da terk edip gidenlerin, ona el koyanların ya da kadrini bilenlerin hikâyeleri, acı geçmişten yapılan umuda, Ses'in ve Sus'un kardeşliğine karışıyor. Ses ve Sus. Posted by mustafaat, mat on Ekim 4, 2019. Her şeyin bir sesi vardır ve bu sesi ancak susanlar duyabilir. Bertan Rona....