Ece Gibi Hisset

Ece Vahapoğlu

Ece Gibi Hisset
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-10-02
YAZAR Ece Vahapoğlu
ISBN 6051428116
DOSYA FORMATI 7,14 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Ece Vahapoğlu, bitmek tükenmek bilmeyen enerjisinin sırlarını, sağlıklı yaşamanın ve iyi hissetmenin yollarını anlattığı Ece Gibi Hisset’le sizleri spora ve dengeli beslenmeye davet ediyor. Bir yandan da yalnızca bedene özen göstermekle sağlıklı yaşama erişilemeyeceğinin altını çizerek, zihinsel ve ruhsal süreçlerin önemini anlatıyor.İş ve sanat dünyasından 50 ünlü ismin sağlıklı yaşam sırlarını samimiyetle paylaştığı kitapta, Gülben Ergen Çelik’ten Beyazıt Öztürk’e, Ahmet Zorlu’dan Ümit Boyner’e, Hidayet Türkoğlu’ndan Ayşe Arman’a, Leyla Alaton’dan Nebahat Çehre’ye, Orhan Gencebay’dan Ali Şen’e kadar birçok ünlü isim yer alıyor.Kitabın içerisindeki pek çok pratik ve sağlıklı yemek tarifi ile sağlıklı yaşama geçişiniz kolaylaşacak.Sağlıklı yaşamı tüm boyutları ile ele alan Ece Vahapoğlu,Ece Gibi Hisset ile kendini iyi ve sağlıklı hissetmek isteyenler için ideal bir yol arkadaşı! 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Ece Gibi Hisset i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Ece Gibi Hisset.

...aşa! Ece Vahapoğlu'nun Artemis Yayınları'ndan çıkan kitabı 'Ece Gibi Hisset' sağlıklı yaşamın sırlarını 'Kraliçe' temasından yola çıkarak işliyor ... Ece Gibi Hisset Ece Vahapoğlu ... . Ece Vahapoğlu, bitmek tükenmek bilmeyen enerjisinin sırlarını, sağlıklı yaşamanın ve iyi hissetmenin yollarını anlattığı Ece Gibi Hisset'le sizleri spora ve dengeli beslenmeye davet ediyor. Ece Vahapoğlu. Ece Vahapoğlu, bitmek tükenmek bilmeyen enerjisinin sırlarını, sağlıklı yaşamanın ve iyi hissetmenin yollarını anlattığı Ece Gibi Hisset'le sizleri spora ve dengeli beslenmeye davet ediyor. "Ece Gibi Hisset". için 10 sonuç bulundu: Sıralama Şekli Kargo. Fiyat. Ece Gibi Hisset - Zihninin ve Bedeninin Efendisi Ol. Ece Vahapoğlu, bitmek tükenmek bi ... 'Ece Gibi Hisset'... ÜNLÜLERİN SAĞLIKLI YAŞAM SIRLARI BU... ... . "Ece Gibi Hisset". için 10 sonuç bulundu: Sıralama Şekli Kargo. Fiyat. Ece Gibi Hisset - Zihninin ve Bedeninin Efendisi Ol. Ece Vahapoğlu, bitmek tükenmek bilmeyen enerjisinin sırlarını, sağlıklı yaşamanın ve iyi hissetmenin yollarını anlattığı Ece Gibi Hisset'le sizleri spora ve dengeli beslenmeye davet ediyor. Ece Vahapoğlu, bitmek tükenmek bilmeyen enerjisinin sırlarını, sağlıklı yaşamanın ve iyi hissetmenin yollarını anlatt...