Bronz Kolye

Prof. Dr. Hüseyin Yurtsever

Bronz Kolye
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-09-14
YAZAR Prof. Dr. Hüseyin Yurtsever
ISBN 9752205901
DOSYA FORMATI 6,47 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Her şey, Antik dönemin kehanet okulları üzerine araştırma yapmak üzere Türkiye’ye gelen Fransız arkeolog Doré Millard’ın avcunabronz bir kolyenin tutuşturulmasıyla başlar.Doré, kolyedeki şeklin anlam ve gizeminden habersizdir.Kolyenin kayıp parçalarının birbiri ardına ortaya çıkması,onu derin bir bilinmezlik ve sayısal bir gizemin sarmalına alır.Geçmişin derinliklerinden kopup gelenve geleceğin bilinmezliğine akan bu sarmala tutundukçaaşk ve dramla örülü bir serüvene sürükleneceğini kim nereden bilebilirdi…Mitolojik öykülerle bezeli olan roman, dogmaları ve kanıtsız inanç sistemlerini matematiksel bir uslamlama ile sorgularkenkozmos’un sayı ve şekillere yüklediği gerçek anlamları dagünışığına çıkarmaktadır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Bronz Kolye i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Bronz Kolye.

...m Bronz Kolye Ürünlerimiz Tamamen El İşçiliğidir ... Bronz Kolye | Kitapjo.com ... . Yaratıcı Şehirler Ağında Bulunan Kütahya' da ki Atölyemizde Geleneksel Yöntemlerle Üretilmektedir. Özel Tasarım Kolyedir. Sepete Ekle. 1. Bronz Kolye. Hüseyin Yurtsever. Her şey, Antik dönemin kehanet okulları üzerine araştırma yapmak üzere Türkiye'ye gelen Fransız arkeolog Doré Millard'ın avcuna bronz bir kolyenin tutuşturulmasıyla başlar. Küpe, Kolye, Vücut Takısı, Halhal ... Bronz Kolye Modelleri ve Fiyatları - Modanisa.com ... . Küpe, Kolye, Vücut Takısı, Halhal...